0
0

3 راز موفقیت سرنا امینی در فضای مجازی

490 بازدید

رازهای موفقیت سرنا امینی در فضای مجازی به همراه مثال های کاربردی این رازها

سلام هوش سینمایی های عزیز، امید وارم حالتون عالی باشه. همیشه گفتن راز ها برای هر کسب و کاری بطور رایگان خارج از تصور بوده است، و افراد برای حفظ کسب و کار خود در هر کاری رازهایی را فاش نمی کنند.  ولی مجموعه ی هوش سینما، اینطور دیدگاهی ندارد، چرا که فکر می کند همه ی افراد در یک کشتی هستیم و بهتر است همه با هم رشد کنیم برای همین  امروز در این مقاله با عنوان ” 3 راز موفقیت سرنا امینی در فضای مجازی ” آمده ایم با سه رازی که هر واینری آن را در فضای مجازی بطور منظم و مستمر اجرا کرده و به موفقعیت رسید است، آن سه راز عبارتند از: تولید محتوای جذاب، تبلیغات گسترده، متنوع و متنوع و شناخت امضاء شخصی برای تاثیرگذاری بیشتر برا مخاطبان است. در واینری، اگر شما هم میخواهید یک واینر موفق مانند سرنا امینی، پریسا پورمشکی، مجتیعی شفیعی، مهدای داب و غیره در فضای مجازی شوید و خود را وارد دنیای ثروت و شهرت واینری در فضای مجازی کنید، کافیست که فقط این مقاله را تا آخر بخوانید و به نکته های آن بطور مداوم عمل کنید.

1 . تولید محتوای جذاب در واینری

تولید محتوای جذاب در واینری

از آنجایی که هدف واینری “سرگرم کردن” و “خندان مخاطب” است، باید هدف و لایف استایل شخصی زندگی تان را بر روی آن بگذارید و تلاش کنید  که یک لایف استایل واینری حرفه ایی داشته باشید. اولین مورد ما در راز های موفقیت سرنا امینی در فضای مجازی تولید محتوای جذاب می باشد که در ادامه در مورد آن بیشتر خواهید دانست .

اهمیت داشتن لایف استایل واینری

اهمیت داشتن لایف استایل واینری از آنجاست که شما به وسیله ی این لایف استایل نسبت به هر اخبار و یا موضوع ترندی می توانید، یک محتوای کمدی و یا سرگرم کننده بسازید و این منجر به رشد به شدت سریع شما خواهد شد، چرا که شما از محتوای داغ و به روز استفاده کردید و همه از آن استقبال خواهند کرد، چرا که آن موضوع خیلی وقت است که در دست بررسی است، مانند موضوع طرح صیانت که خیلی از هنرمندان با آن شوخی کردند و یا موضوع چسبیدن فلز ها بعد از زدن واکسن ایرانی، پس تا می توانید لایف استایل خود را متناسب با اخبار به روز، داغ و ترند جامعه تشریح و تببین کنید، که منجر به لایک،کامنت و شر خوری بیشتر شما خواهد شد.

2. تبلیغات گسترده متناسب و متنوع در واینری

3 راز موفقیت سرنا امینی

تبلیغات، از نظر صاحبان کسب و کار خون در رگ و دلیل افزایش فروش و رشد است، لذا به واینری باید دیدگاه شغلی داشته باشید، اگر اینطور نباشد، بعد از مدتی از این کار دل زده خواهید شد، چرا که اگر نتوانید از این شغل درآمد زایی کنید، برای نیاز های عادی زندگی تان می مانید و کم کم از کارتان دور می شود، و از طرفی دیگر تبلیغات شما هزینه دارد، یعنی بابت هر تبلیغ در گوگل، آپارات و یا اینستاگرام باید به صاحبان پیج ها هزینه ی تبلیغ بپردازد، که البته ارزان هم نیست، ولی اگر درآمد خوبی از واینری داشته باشی می توانید، ماهی هر چند تا تبلیغات به آنها بدهید و و تعداد بیشماری را به فالوور های خود اضافه کنید.

اصول تبلیغات درست چیست؟

تبلیغات اصول خاص خود را دارد، در تبلیغات باید به سن، جنس، دغدغه، علاقه مندی ها و نیازهای مخاطبتان اهمیت قائل شوید، چرا که در این صورت است که احساسات خوب در او بوجود خواهید آورد. تبلیغات از نظر هوش سینما یک خط است که هر تبلیغ می تواند برای یک یا چند قشرء مخاطب تبلیغ شود و نتیجه بگیرد، ولی هر چه تعداد قشر های مخاطبان افزایش یابد خطر بیشتر می شود، چرا که باید سناریو نویسی تبلیغات به گونه ایی باشد، که هر مخاطب در هر سنی مشکلی با ارتباط برقرار کردن تبلیغ شما نداشته باشد و جذب شود.

( برای آموزش اصولی تبلیغات در واینری، کلیک کنید- این بخش مخصوص افرادی است که به واینری به عنوان یک شغل فکر می کنند و به دنبال درآمد های بزرگ از این کار هستند ودوست ندارند که زمان خود را تلف کنند و تنها علم کارشان را می خواهند)

3 . شناخت امضای شخصی در واینری

هوش سینمایی های عزیز، امضاء شخصی شما برگ برنده ی شماست، شما از طریق امضاء شخصی می توانید به مخاطب یک چرایی برای دنبال کردن خودتان به او بدهید، و آن چرایی، اینگونه انجام می شود که در تولید محتوا خودتان یک امضاء شخصی و یا یک دلیل زیبایی خاصی داشته باشید که شما را از دیگران جدا کند. به عنوان مثال مهدی داب با موسیقی های ترند کمدی مخاطب جذب می کند، خانم سرنا امینی با تیپ سازی حرفه ایی مخاطب به خودش جذب میکند؛ لذا، حتما دقت کنید که دلیلی بر برتری یک فرد به فرد دیگر نیست، و نمی توانید در دنیای واقعی بگویید که قورمه سبزی بهتر از چلو کباب کوبیده است، و هر کدام از آنها طعم به خصوص و مخصوص خودش را دارد.

نکته ی بسیار مهم در خصوص واینری

دوستان عزیزم، برای موفقیت نباید حسادت کنید باید استعداد و غریزه ی شخصی خودتان را در تولید محتوای واینری پیدا کنید در آن موقع به آن سطح از توانایی خواهید رسید، که بتوانید با اینکه تازه شروع کردید و یا اینکه واینر های قدرتمند دیگری هستند ولی شما همچنان بتوانید حتی از هواداران او فالوور بگیرد و رشد کنید. به عنوان مثال خانم امینی، در تیپ سازی واینری بسیار تبحر دارد مجتبی شفیعی، در تغییر آهنگ های ترند و به روز به ترانه های کمدی تبحر دارد و جالب است بدانید که هر دو در حال رشد هستند، بدون اینکه نیاز باشد به هم دیگر صدمه بزنند، تنها چیزی که اهمیت دارد شما به اصطلاح، سرتان به کار خودتان باشد و تولید محتوای شخصی خودتان را داشته باشید و مدام رشد کنید تا بتوانید به آ« سطح از موفقیتی که دوست دارید برسید.

نتیجه گیری مهم 3 راز موفقیت سرنا امینی

سه راز مهم موفقیت، شهرت و ثروت در واینری “تولید محتوای جذاب، نسبت به استعداد شخصی شما”، “تبلیغات متنوع و متناسب با محتوای تولید شده”  ” شناخت امضاء شخصی” شما بود، اگر این سه عنصر را به خوبی اجراء کنید، شک نکنید در واینری به موفقیت خواهی رسید، چرا که ما بیش از هزار واینر ایرانی و خارجی را تحلیل و بررسی کردیم و متوجه شدیم، که آن افراد همین سه مورد را به درستی انجام داده اند. پس دست از نتیجه های تکراری بردارید و برای آموزش خود اقدام کنید و با شناخت استعداد خودتان در واینری که یکی از مهم ترین و ریشه ایی ترین کار ها برای یک واینر موفق شدن است و بتوانید نتیجه هایی را خلق کنید که در مدت کوتاه برای شما نتایج زیادی را خلق کند. ( استعداد یابی واینری)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2029
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 3 راز موفقیت سرنا امینی در فضای مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.