0
0

2 راهکار اصلی برای یک شبه بازیگر شدن|هوش سینما

241 بازدید

مقدمه

مردم و بازیگری و یک شبه بازیگر شدن

بازی کردن در یک نقش دسته اول با یک داستان عالی و پرکشش به راحت مسیر شما رو برای موفقیت مالی و شهرت در بازیگری یک شبه کنه!
اگر با حرف من موافق نیستید دلایل کاملا روانشناختی از تحلیل موفقیت همه ی بازیگر ها دارم که در ادامه به اونها می پردازم.

شما به عنوان بازیگر قرار است بر مردم تاثیر بگذارید و تاثیر گذاری بر مردم میتواند حتی یک شبه اتفاق بی افتد و مهم دو عنصر بسیار تاثیر گذار است، که آن دو عنصر عبارتند از
شخصیت پردازی و داستان پردازی.

یک شبه بازیگر شدن و شخصیت پردازی در سینما

کارکتر های قدرتمند، باهوش و زیبا می توانند جزو تاثیر گذارترین کارکترها باشند، چرا که اغلب مردم عاشق برتری هستند و کارکتر شما با ویژه گی های برتری میتواند همذات پنداری مردم را با شما برقرار کند.

 

یک شبه بازیگر شدن و شخصیت پردازی در سینما

داستان اگر در خدمت کارکتر شما باشد میتواند باعث جذابیت کارکتر شما شود، فکرش را بکنید شما در یک داستان باهوش شناخته شوید مانند کارکتر پروفسور در سریال سرقت پول که جذابیت فراوانی برای سینما دوستان دارد.

 

یک شبه بازیگر شدن و اصل تجربه !

تئوری تجربه بارها به ما ثابت کرده که تمارین سالیانه ی یک بازیگر منجر به درخشیدن او در یک نقش یک فیلم کرده ولی در واقع مسئله ی استعدادیابی از منظر متد هوش بازیگری دیدگاه متفاوتی رو ارائه میده.

یک شبه بازیگر شدن و کشاورزی در بی آبی!

ایده ی متد هوش بازیگری در واقع بر کشاورزی در منطقه ی حاصل خیز و با آب فراوان استواره!، به عبارتی متد هوش بازیگری از شما نقش هایی رو در خواست می‌کنه که در ذات شما وجود داره و در یک دوره ی قدرتمند پکیج استعداد یابی با متد هوش بازیگری اونها را شکوفا می‌کنه و نیاز نیست که شما سالیان سال برای اون زحمت های بیهوده بکشید.

یک شبه بازیگر شدن و یک استثناء!

بعضی از هنرجویان با مشکل بیان و یا خجالتی بودن و یا کمبود اراده رو به رو هستند ولی در واقع فیلم ها شبیه به زندگی انسان ها هستند برای همین، این ویژگی های به ظاهر منفی شما می‌تونه تبدیل به نقاط مثبت شما بشه و توی یک فیلم به بهترین حالت خجالتی بودن و یا اعتماد به نفس پایین رو در یک داستان پرکشش و جذاب نشون بدید.

نتیجه گیری برای یک شبه بازیگر شدن

متد هوش بازیگری یکی از به روز ترین و مدرن ترین متد های بازیگری برای پرورش و حضور آنها در مقابل قاب دوربین هاست که می‌تونه بر همه ی افراد تاثیر فوق العاده آیی بگذاره.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2798
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد 2 راهکار اصلی برای یک شبه بازیگر شدن|هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.