0
0

26 روز دوره ی آموزشی سربازی با متد هوش بازیگری و با هدف تربیت یک مبارز حرفه ایی به نام حسین سیستانی| هوش سینما

331 بازدید

مقدمه 26 روز سربازی با متد هوش بازیگری برای رسیدن به کارکتر حسین سیستانی

سلام آرمانی های عزیز، امروز در مورد 26 روز آموزشی سربازی خودم و متد هوش بازیگری  در مورد تجربیاتی که برای بازیگری برای پرورش یک مبارزی مثل حسین سیستانی  بدست اوردم باهاتون صحبت کنم. در ابتدا بگم که من سربازی رو با با این هدف رفتم که بتونم یک شخصیت قدرتمندی مثل حسین سیستانی رو برای مینی سریال درخشش خلق کنم.

هدف من این بود که بتونم مثل یک مبارز حرفه ایی آموزش ببینم تکنیک های مبارزه تن به تن و یا تیر اندازی ولی خوب دوره ی آموزشی سربازی نه به اون صورت برای مبارزه ی تن به تن آموزشی داد و نه برای تیر اندازی ! تیراندازی هم طبق یکسری قانون هاشون که آخرم نفهمیدیم چی بود منو معاف کردن نبردن میدون تیر اصلا نفهمیدیم چی شد.

ویژگی های کارکتر حسین سیستانی و متد هوش بازیگری 

از ویژگی های کارکتر حسین سیستانی قدرت مبارزه تن به تن و تیراندازی بالا بود که دوره های آموزشی که ما گذروندیم در حد یک آشنایی و چند تیر اندازی خاتمه یافت که نمیتونه برای هدفمون مفید باشه؛ لذا دوره های آموزشی سربازی رو برای یک رسیدن به روح و روان یک مبارز فوق حرفه ایی پیشنهاد نمیدم.

آموزش بازیگری

کارکتر حسین سیستانی با توانایی مبارزه ی فوقالعاده و عضو نیرو های ویژه

با ارزش ترین دارایی برای کارکتر حسین سیستانی با متد هوش بازیگری

با ارزش ترین چیزی که از اونجا من با خودم آوردم نظم وسواسی بود که از تا کردن لباس تا شستشو به ما آموزش داده شد که به نظرم برای یک فرد حرفه ایی مثل حسین سیستانی بسیار حیاتی بود.

نظم در دوره ی آموزشی سربازی و متد هوش بازیگری برای کارکتر حسین سیستانی

توی این دوره به نظم خیلی اهمیت میدادن یعنی تختت که مرتب یا اصطلاحا انکادر باشه یا لباست که تمیز باشه که لباس من اینقدر تنگ بود فک کنم روز سوم از ناخیه ی بین دو پا پاره شد و دیگه دوختنشم نمی صرفید چون سه بار که دوختم مدام پاره میشد و یا پوتینت که هر روز واکس بزنی.

مهم ترین مسئله ایی که در دوره ی آموزشی سربازی وجود داشت و برای کارکتر حسین سیستانی بسیار اهمیت داشت مسئله ی نظم فوق العاده و وسواسی بود که در آسایشگاه ها وجود داشت.

نحوه ی اصطلاحا آن کادر کرد(منظم کردن پتو) در سربازی  به این شکل است.

آموزش بازیگری

لایه های گوشه ایی پتو باید منظم بر روی هم قرار بگیرند.

فرمان برداری برای کارکتر حسین سیستانی در دوره ی سربازی با متد هوش بازیگری

کارکتر حسین سیستانی یک ارتش تک نفرست! لذا کار های جمعی که توی دوره ی آموزشی به ما آموزش دادن برای پرورش اینطور کارکتری در ضمیر ناخودآگاهم دور از واقعیت بود، چرا که اونجا مجبور بودیم دستور به فرمان فرمانده و یا بالا دستی ها باشیم و تشکیل اینطور قدرتی نشدنی بود.

نتیجه گیری

همه این مسائل نتیجه گیری میشه کرد که جو آموزشی سربازی برای تربیت یک ابر اصلا مناسب نیست و اتفاقا ضدش هم هست البته خوب ایران نیروی تخصصی مثل نوپو رو برای تربیت ابر مبارز هاش داره و صرفا نظر من اینه که دوره ی آموزشی سربازی مناسب ابر جنگجو و یا مبارز شدن
نیست و از اونجایی که هدف ما ساخت یک کارکتری حرفه ایی و قدرتمند بود تنها ویژگی هایی مثل نظم و دقت وسواسی که در وجودم ساخته شد برای کارکتر حسین سیستانی مفید بود. از اونجایی که بالا دستی ها زیاد بودن و انجام ندادن دستوران به معنی تمرض از دستور بود و تنبیه براش گذاشته بودن، حسین سیستانی نمی تونست اون غرور و قدرت درونی که از اختلال شخصیت خودشیفته نشات گرفته میشد رو درون خودش حفظ و رشد کنه ولی در کل دوره ی آموزشی سربازی میتونه برای خلق کارکتری با ویژگی های «حسین سیستانی» تا ۶۰ درصد مفید باشه.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2713
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد 26 روز دوره ی آموزشی سربازی با متد هوش بازیگری و با هدف تربیت یک مبارز حرفه ایی به نام حسین سیستانی| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.