0
0

کنترل موانع و ترس ها در واینرها

163 بازدید

کنترل موانع و ترس ها در واینرها

  • سلام به هوش سینمایی های عزیز ، امیدوارم روزگار خوشی داشته باشید . در این مقاله می خواهیم در مورد کنترل موانع و ترس ها در واینرها صحبت کنیم ، و قبل از هر چیزی باید بدانیم واینرها به چه معنی می باشند و همین طور به صورت کامل هر آن چه که در مورد آن ها وجود دارد را در این مقاله بیان کنیم . با ما همراه باشید .

واینر به چه معنیست ؟

در واقع واینری یعنی احساسات و احساسات نیز واینری می باشد. در واقع شما با شغل واینری احساسات مخاطباتان را پایین و بالا می کنید و برای انجام درست این مسئله نیاز دارد که بطور کامل بر احساسات خودتان کنترل داشته باشید. احساسات چهار مولفه ی بسیار مهم دارد که عبارتند از:

  1. شناخت،
  2.  کنترل،
  3.  تنظیم و
  4. جهت دهی احساسات

که به وسیله ی این چهار مولفه می توانید هم بر خودتان مسلط و ذهن خودتان را کنترل کنید و هم بر دیگران مسلط شوید .

شناخت  احساسات در واینری

شناخت احساسات در واینری، به دو قسمت یک، شناخت احساسات خوشایند و دو، شناخت احساسات ناخوشایند در واینری تقسیم می شود؛ از این روی بر همه واجب است که احساسات خودشان و دیگران را جزء به جزء بشناسند و برای تحریک هر کدام از آنها اقدام کنند.( احساسات خوشایند و احساسات ناخوشایند)

چرا واینر ها باید احساسات خودشان را بشناسند؟

شناخت احساسات خودشان یک دلیل بسیار مهم دارد و علاوه برا آن کنترل موانع و ترس ها در واینرها یک امر مهم برای ما به حساب می آید و اما آن دلیل بسیار مهم ،  چیزی نیست جزء پایداری در تولید محتوا، اگر محتوایی که می سازید را دوست نداشته باشید، قطع به یقین برای تولید محتوای بعدی دچار مشکل می شوید و انگیزه ی کافی برای تولید محتوا را ندارید و وقتی شما احساسات خود و دیگران را مو به مو بشناسید می توانید در این امر تبحر کافی پیدا کنید . .

کنترل احساسات در واینری

در واقع کنترل احساسات در واینری، ریشه در شناخت احساسات مورد نظر دارد، یعنی تا زمانی که احساسات خودتان را نشناسید در واقع هیچ عنصری برای کنترل آن نخواهید داشت.

کنترل احساسات، به شما در برخورد با موانع و ترس ها کمک خواهد کرد، چرا که احساسات، ارتباط مستقیمی با ذهنیت افراد دارد

یکی از ارکان بسیار مهم کنترل احساسات “داشتن هدف” است، در جهان، انسانی وجود ندارد که هدفی نداشته باشد و بتوانند احساساتش را کنترل کند. پس برای کنترل احساساتتان اهدافتان را انتخاب کنید تا زندگیتان معنا بگیرد و بعد از آن باید از تکنیک های کنترل احساسات استفاده کنید تا بتوانید بر یکی از توانایی های خودتان، یعنی کنترل احساسات مسلط شوید.( برای شرکت در دوره ی تربیت احساسات ، روی دکمه ی زیر کلیک کنید)

تنظیم احساسات در واینری

تنظیم احساسات در واقع به ما کمک می کند که برای احساساتمان درجه و اعداد بگذاریم و برای هر کدام از آنها قدرتی در نظر بگیریم. تنظیم احساسات در واینری با سه هدف، کنترل موانع، ترس ها و تولید محتوای متناسب در واینری توضیح و تشریح می شود.خالی از لطف نیست که مسئله ی تنظیم احساسات پیشرفته بیشتر برای هنرجویان بازیگری سینما و تلوزیون است، چرا که در واینری شما تنظیم احساسات را در سطح متوسطه فقط کافی است بدانید و تنظیم احساسات پیشرفته در دوره ی بازیگری پیشرفته بررسی و تحلیل خواهد شد.( برای شرکت در دوره ی فوق پیشرفته ی بازیگری کلیک کنید)

جهت دهی احساسات در واینری

مولفه ی جهت دهی احساسات در واقع به ما کمک می کند که نسبت به هدفمان در واینری اقدام کنیم، این مولفه می تواند از آن جهت برای واینر ها مناسب باشد که برای تولید محتوای پست و استوریخودشون روز قبل برنامه ریزی کنند و هدفی برای خود تایین کنند، به عنوان مثال جهت دهی احساسات برای یک واینر می تواند، با یک برنامه ی سفر آخر هفته تعریف شود، او تحلیل می کند که من قرار است به سفر دریا بروم در این ماجراء جویی از آنجایی که دوست پر انرژی من نیز با من است، احتمالا من احساساتی نظیر هیجان انگیزی و شادی را بسیار تجربه خواهم کرد؛ و از آنجایی که یکی از بهترین دوستانم که او را دوست دارم آنجا منتظر من است من احساس دوستی را آنجا می توانم برای مخاطبانم نشان دهم و از طرفی عشق زندگیم که نامزدم است نیز قرار است سه روز بعد به ما ملحق شود پس رابطه ی دو نفره ی ما و عشق و عاشقی و شوخی های ما می تواند برای تولید محتوای من مفید باشد.(  برای دریافت آموزش واینری بصورت کاملا پیشرفته و حرفه ایی در “دوره ی صفر تا صد واینری” کلیک کنید)

نتیجه گیری

آگاهی بر چهار مولفه ی احساسات که مبنی بر، شناخت، کنترل، تنظیم و جهت دهی احساسات است، برای واینر ها نیاز نخواهد بود، چرا که مباحث بسیار پیشرفته ایی این آموزش ها دارد که به کار واینر ها نخواهد آمد و بیشتر مناسب بازیگران سینما و تلوزیون در سطح متوسطه و پیشرفته است. تنها شناخت احساسات برای واینرها می تواند اهمیت داشته باشد، و آن اهمیت نیز تنها دو دلیل دارد که عبارتند از: 1. رفع موانع و ترس ها در واینری 2. شناخت احساسات مخاطب با هدف تاثیرگذاری بیشتر ز طریق ساخت محتوایی متناسب با روحیات مخاطب می باشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2258
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کنترل موانع و ترس ها در واینرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.