0
0

کمپین تبلیغاتی و فروش، دستیابی به بالاترین سطح از فروش| هوش سینما

18 بازدید

کمپین تبلیغاتی و فروش

کمپین تبلیغاتی و فروش مثل یک مهمانی با شادی فراوان است که مخاطبان را با ترفند ها و تکنیک هایش جذب میکند که از شما خرید کنند، اگه کمپین تبلیغاتی را در در کسب و کار خود انجام ندهید کسب و کارتان شک نمی خورد چرا که بیشترین فروش ها و بهترین بازخورد ها قطعا از کمپین تبلیغاتی نشات می گیرد.

کمپین تبلیغاتی و بازاریابی

بازار یابی یعنی من و کسب و کارم در واقع برای چه کسانی فعالیت میکنم، میخوام نیاز کدوم قشر از جامعه را برآورده کنم، درسته شما می تونید نیاز های خیلی از افراد رو با محصولات متفاوت برآورده کنید ولی او حجم از سرمایه و نیرو رو برای این کار دارید؟ یا سیستم سازی کردید؟پس طبیعی است با حجم بودجه ی کم باید تمرکز کنید روی یک محصول و اون رو به قدرت برسونید، حالا که یک محصول رو انتخاب کردید این محصول شما هر کار بکنید به درد عموم جامعه نمیخورد و بازاریابی به کار ما می آید و مخاطبان هدف شما رو از جامعه جدا میکن رنج سنی، علایق و سلیقه ها، دغدغه ها ، …. همه از مواردی است که بازار یابی به آن توجه میکند و ما آن را به عنوان پرسونای مخاطب می شناسیم.

کمپین تبلیغاتی و تولید محتوا

تولید محتوا مثل حرف زدن است، شما تا زمانی که حرفی نزنید کسی متوجه پیام و هدف شما نخواهد شد، اگر درد میکشد اگر رنجی را تحمل میکنید باید در مورد آن حرف بزنید تا ممخاظب آن را بفهمد مگر غیر از این است؟، خوب پس می تونید بگید مخاطب وقتی نمی داند شما محصولی برای فروش دارید چجوری باید محصول شما بشناسد و یا بخرد، خیلی از افراد از مباحث مختلف رنج می برنند شما موظف هستید اگر محصولی دارید که مشکل فرد را حل میکند برای آن تولید محتوا کنید. تیم مجموعه ی هوش سینما با لاین تجهیزات سینمایی می تواند برای شما فعالیت عکاسی و فیلم برداری گرفیک و ادیت را انجام دهد. برای اظلاعات بیشتر کلیک کنید.

کمپین تبلیغاتی و برندینگ

برندینگ در واقع ریشه در ذهن ما دارد، وقتی رستورانی را به عنوان غذای مامان پز می شناسیم در واقع آن رستوران اگر برنامه اش برای این مسئله همین بوده و این ذهنیت را در ذهن مشتری ساخته است برندینگ را درست انجام داده است. شاید باور نکنید ولی برندینگ در کسب و کار شما کولاک به پا خواهد کرد، خدای نکند شما برندتان را بتوانید در ذهن مخاطب هک کنید. مجموعه ی هوش سینما خدمات تخصصی برندینگ سینمایی را برای خاص شدن کسب و کارتان انجام میدهد، برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

کمپین تبلیغاتی و استراتژی

در جنگ اگر استراتژی نداشته باشید مثل حال فرمانده ایی خواهید بود که سربازانش جلوی چشمش دونه دونه می میرند و فرمانده منتظر این باید باشد که زنش و زندگیش را به غارت ببرند. استراتژی یعنی تموم کاری هایی خاصی و با هدف مشخصی که شما برای کسب و کارتون انجام تا کسب و کارتون رو به فروش بیشتر برسونید.

کمپین تبلیغاتی و تبلیغات

تبلیغات یعنی آدم های جدید را با محصولت آشنا کنی، کمترین کاری هست که میتونید برای خودتان و کسب و کارتون و خانوادتون بکنید، این یعنی اول تبلیغات کنید بعد غذا بخورید.

تبلیغات روش های مختلفی دارد، تبلیغات در سایت ها در قالب رپورتاژ و یا اینستاگرام و یا آپارات بصورت ویدیویی، هر گونه ایی که کسب و کار شما نیاز داشته باشد.

در انتها!!!

ما هر خدمتی را بطور مجزا برای صاحبین کسب و کار انجام میدهیم ولی شما شاهد هستید که اگر اینها با هم ترکیب شوند و کمپین شکل بگیرد و شما با مجموعه ی ما همکاری 100 را داشته باشید چه اتفاقی برای کسب و کارتان می افتد

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2906
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کمپین تبلیغاتی و فروش، دستیابی به بالاترین سطح از فروش| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.