0
0

چگونه یک اینفلوئنسر موفق شویم با ذکر روش ها و تکنیک ها

443 بازدید

چگونه یک اینفلوئنسر موفق شویم  ؟ اینفلوئنسر ها افراد تاثیر گذاری هستند.  اینفلوئنسرها محبوبیت و هم شهرت،ثروت دارند. چه شغلی میتواند اینقدر به انسان خوبی برساند؟، قطعا آن شغل، شغلی نیست جز اینفلوئنسری، این دسته از شغل ها کار کمتر ولی  ها است.نتیجه ی بیشتری دریافت میکنند.چ؛ لذ این شغل یکی از محبوب ترین شغل

چگونه یک اینفلوئنسر موفق شویم

  انواع اینفلوئنسرها+ برترین های آن

افراد تاثیر گذار در فضای مجازی از لحاظ احساسی که به مخاطب می دهند به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتنداند از:

  • 1.اینفلوئنسرهای کمدی
  • 2. اینفلوئنسر (Deep)
  • 3. اینفلوئنسر و یا بلاگر سفر
  • 4. اینفلوئنسر و یا بلاگر غذا و خوراکی

که هر کدام از مشاغل بالا حوضه ی کاری آنها مشخص است و افراد می فهمند که وظیفه ی هر کدام چیست، ولی تنها اینفلوئنسری که کمی برای ما شبه می اندازد، اینفلوئنسری Deep است که به افراد تاثیر گذاری گفته می شود که کلیپ های کوتاه غمگین می سازند.

چگونه یک اینفلوئنسر موفق شویم و تکنیک های آن چیست ؟

اول از همه روش با تکنیک متفاوت است، روش به مجموعه ی تکنیک هایی گفته می شود که منجر به جذب مخاطب می شود، ولی تکنیک ها از به پیوستن هم یک روش را خلق میکنند.
روش ها در واقع امضا شخصی هر فردی در نوع  اینفلوئنسری هستند، بعضی ها با جریان سازی روش خود را پیاده میکنند و بعضی ها هم با ورسش و پاسخ که بهترین جا برای این کار ها اینستاگرام است.

توصیه میشود این مقاله را نیز مطالعه نمایید :  3 راز موفقیت سرنا امینی در فضای مجازی

مهم ترین روش ها برای موفقیت اینفلوئنسری طنز چیستند؟

خودشناسی، اولین قدم در واینری

واینر ها افرادی معروفی خواهند بود چرا که تعداد زیادی مردم رو میخندانند.

در اینفلوئنسری طنز به دلیل زمان کم ویدیو ها باید آن احساس شادی در مخاطب در مدت زمان کمی اتفاق بی افتد و بهترین روشی که برای آن پیشنهاد می دهیم استفاده از تکنیک ها «ترند»، «مقایسه» و «تضاد» است و این تکنیک های بلا استثنا صد درصد جواب میدهند.

مهم ترین روش ها برای موفقیت اینفلوئنسری سفر چیستند؟

برای بررسی این مسئله مجموعه ی هوش سینما بالغ بر ۲۵۰ بلاگر سفر را تحلیل و بررسی کرد و تکنیک «جریان سازی از طریق داستان پردازی » را بهترین تکنیک در نظر گرفتیم. خلاصه ی این تکنیک عبارت است که شما بتوانید یک داستانی را به عنوان بلاگر در سفر خود پیاده سازی کنید این داستان میتواند جدال شما با همکارتان باشد، میتواند داستان عاشقانه شما با شریک زندگیتان باشد یا حتی داستان سگ خانگی تان که جان دخترک غرق شده در دریا را نجات داد.
لپ کلام، این است که احساسی که دوست دارید در مخاطب بیدار کنید تا بتواند با شما هم ذات پنداری کند را پیدا کنید و روش های پیاده سازی آن را آموزش ببینید.

مهم ترین روش ها برای موفقیت اینفلوئنسری Deep  چیستند؟

چگونه یک اینفلوئنسر موفق شویم به همراه روش ها
این نام از آن جهت برای آن گذاشته شده است که نتیجه ی آن ایجاد آگاهی و غم در مخاطب است. طبق تحقیقات ما بر روی ۱۵۰ فرد تاثیر گذار در این حوضه متوجه شدیم موفق ترین افزاد این حوضه از تکنیک ایجاد حسرت استفاده کرده اند، حسرت میتواند به شدت مخاطب رو مغموم کند ولی برای اجرا آن نیاز به ابزار هاس غم انگیز دارید که یکی از مهم ترین ابزار های آن ارزش های ما است، ارزش های ما مثل پدر و مادر، یا ناموس و وطن می‌تواند احساس غم را در ما ژنده نگه دارد.

سخن انتهایی

تکنیک های و روش ها متفاوتی برای اینفلوئنسری وجود دارد ولی انتخاب سبک کاری شما بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که شما تصمیم میگیرید چه نوع مخاطبی را به خود جذب کنید.تکنیک های اینفلوئنسری به سبک های مختلف تحلیل و بررسی شدند و به عنوان مثال در سبک Deep محتوا باید شامل ارزش ها و خط قرمزهای ما باشد و یا در سبک کمدی تنها تکنیک مقایسه آثار شما رو بسیار جذاب میکنید، به شرطی که برای شما دقیق درکی شود؛ لذا مطالعات را دقیق و باحوصله انجام دهید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2250
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه یک اینفلوئنسر موفق شویم با ذکر روش ها و تکنیک ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.