0
0

چگونه در فضای مجازی 10 برابر رشد کنیم؟

427 بازدید

چگونه در فضای مجازی 10 برابر رشد کنیم؟+ به  همراه تکنیک ها و قواعد اصولی

سلام آرمانیها، امیدوارم حال دلتون عالی باشه. امروز اومدیم با یکی از مهمترین مقاله هایی مهم به نام «چگونه در فضای مجازی 10 برابر رشد کنیم؟» شما میتونید توی زندگیتون بخونید. رشد در فضای مجازی به دلایل مختلفی وابسته است، ولی ما با دیدگاه بنیادی و ریشه ایی نسبت به این مسئله برخورد خواهیم کرد. لذا، علوم انسانی با علوم الگوریتم هر رسانه مانند اینستاگرام، یوتیوب، آپارات ترکیب خواهد شد و نتیجه ی آن قطعا شما را متعجب خواهد کرد. ولی مهم ترین مبحث آن خودشناسی است که منجر به رشد شما در فضای می شود؛ چرا که زمانی شما میتوانید رشد کنید که مداوم تولید محتوا کنید و فقط در صورت خودشناسی میتونید این کار رو انجام بدید و ما هم برای شما این مقاله را برای خودشناسی شما از بابت حس هایتان آماده کرده ایم.

با ما در ادامه ی این مقاله ی فوق العاده که در مورد رشد در فضای مجازی می باشد همراه باشید.ما در این مقاله به تحلیل حس ها، احساسات و ترکیب آنها با الگوریتم اینستاگرام بپردازیم.

نقش حس های انسانی در موفقیت

همه ی ما انسان ها پنح حس اصلی داریم. حس های ما شامل حس هایی مانند، شنوایی، بویایی، لامسه، بینایی، چشایی می شود. این پنج حس پل ارتباطی ما و مخاطب است؛ از این روی، شناخت این پنح حس، با هدف شناخت مخاطب و شناخت خودمون بسیار حائز اهمیت است. حال ما در این مقاله سعی نموده ایم که کمکی باشیم تا شما بتوانید از این طریق بازخورد بهتری را بگیرید .

حس بینایی و موفقیت در فضای مجازی

همانطور که به شما رفیق های هوش سینمایی گفتم، حس های ما پل ارتباطی ما با مخاطمون هست، برای همین حس بینایی هم می تونه یکی از مهم ترین حس ها برای تاثیر گذاری باشه؛ چرا که، در حال حاظر بازار فیلم ها وتصویر سازی بسیار قدرتمند شده و دلیل اون هم علاقه ی مردم به تولید رسانه های ویدیویی هست، چراکه، رسانه های ویدیویی هم صدا دارند هم تصویر ولی در رسانه هایی مثل فیسبوک کمتر با تعامل این چنینی، که بیشتر توی اینستاگرام و یوتبوب وجود داره، روبه رو می شیم.

هر کاری که شما انجام بدید که بتونید بینایی مخاطبتون رو تحت تاثیر قرار بدین، اون موقع شما از تحریک حس بینایی استفاده کردین و تونستید بیشترین تاثیر رو بر مخاطب بزارید.

لذا، پیشنهاد ما این است که برای رشد در فضای مجازی ، حتما برای تولید محتوای ویدیویی تون از گرافیک کار و یا تدوین گر ویدیو و یا از یک فیلم بردار با تجهیزات متناسب استفاده کنید.

حس چشایی و موفقیت در فضای مجازی

حس چشایی در واقع توی فضای مجازی خیلی احساس نمیشه مگه با استفاده از حمایت از حس هایی مانند بویایی و یا شنوایی که مخاطب با دیدن یک صحنه مثل خوردن ترشک و یا لیمو ترش اون احساس ترشی رو احساس کنه. یا مثالی برای حس شنوایی شامل این میشه که شما با شنیدن یک کلمه ایی که باز چشایی داره، ضمیر ناخودآگاهتون ناخودآگاه تحریک میشه، و اون احساس چشایی ایجاد میشه.

پیشنهاد ما اینه که حتی از این روش ها هم توی فعالیتتون استفاده کنید، چرا که با این تکنیک میتونید به کنه ضمیر ناخودآگاهش نفوذ کنید.

حس بویایی و موفقیت در فضای مجازی

از اونجایی که تعامل شما با مخاطبتون تنها از طریق حس های بینایی و شنوایی هست، به کار گیری حس بویایی عمل یک امر نشدنی است، ولی شما با یکسری از کار ها حتی می تونید از پشت گوشی مخاطبتون حس بویایی اون رو تحریک کنید، یکی از روش های آن استفاده از فکت هاست، یعنی شما با داشتن علم در خصوص نقاط حساس بویایی افراد، میتونید به اونها پیشنهاد انجام یک کار جالبی رو بدید، که انجام اون کار که از طریق حس بویایی هست منجر به ایجاد یک حس و حال عجیب در اونها بشه، به عنوان مثال، به مخاطب مژده ی یک کار فوق العاده جذاب رو بدید و بهش دستور و عمل بدید، بگید که اول فلفل رو ببوید و بعد اکالیپتوس را ببوید نتیجش شما رو بسیار متعجب میکنه. نگو که داری امتحان می کنی! این یک فرض بود شما با تحقیق در مورد فکت هایی این چنینی می تونید مخاطب رو با خودتون درگیر کنید و نرخ تعامل و همدلی رو بالا ببرید.

حس شنوایی و موفقیت در فضای مجازی

حس شنوایی هم مثل حس بینایی جزء حس های بسیار مهم هست، لذا به اون خیلی توجه کنید به تدوین کارتون حتما اشاره کنید که از موسیقی ها و یا افکت های صدای مناسبی استفاده کنه، یا اگه علاقه دارید روی فن بیانتون کار کنید تا بتونید صدایی رسا تر و جذاب تر داشته باشید.

نکته: ضبط صدای خوب نیازمند داشتن یک سری تجهیزات استاندارد برای ضبط هست مثل میکروفون هایی یقه ایی و یا رکوردر های مختلف که در سطح بازار در قیمت های مختلف وجود دارند.

حس لامسه و موفقیت در فضای مجازی

شاید با خوندن این تیتر از سایت رفتین بیرون، ولی اگه نرفتین شاید خوندن ادامه ی مقاله شما رو هیجان زده کنه. استفاده از حس لامسه برای تحریک مخاطب در فضای مجازی مثل حس های شنوایی، چشایی و بویایی یک عنصری هست که نیازمند یک حس های کمکی هست و اون حس های کمکی چیزی نیستند، جزء، حس هایی بینایی و شنوایی که باعث تحریک حس لامسه ی ما می شوند.

با من تخیل کنید، فرض کنید در حال گذر از یک منظره ی بسیار سرسبز بر روی یک بالشت پشمالو و نرم هستید، شما به عنوان مخاطب با تخلیل در خصوص بالشت پشمالو و نرم، حس لامسه را در خود و مخاطب به راحتی ایجاد کردید، پس نقش داستان و قصه گویی را در ایجاد حس لامسه برای مخاطب کم ندانی و از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری

حس های انسانی رابط انسان ها با هم دیگر هستند و به آنها کمک میکنند که خودشان و دیگران را بهتر بشناسند؛ از این روی، ما شناخت 5 حس را به همه ی شما پیشنهاد می دهیم، لذا فقط کافیست با استفاده از تکنیک های تربیت حس و احساسات آنها را بشناسید و سعی کنید با تحلیل دیگران، حس ها و احساسات دیگران را نیز حدث بزنید.

(یکی از بزرگترین مشکلات موفقیت در فضای مجازی مشکلات روحی است که در آن وجود دارد؛ لذا مجموعه ی ما به دوره ی هوش بهداشت روانی این مشکل را نیز برای موفقیت شما در فضای مجازی مسیر کرده است- برای خرید دوره ی فوق العاده ی هوش بهداشت روانی، کلیک کنید)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2275
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه در فضای مجازی 10 برابر رشد کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.