0
0

چرا نمی فروشم؟ | هوش سینما

409 بازدید

مقدمه برای چرا نمی فروشم؟

قبل از هر چیز باید مفهوم « فروختن» را درک کنیم. فروختن تنها یک زمان اتفاق میافتد و آن زمان، زمانی نیست جز زمانی که مخاطب شما ضعف نشان میدهد. انسان ها به خاطر ضعف و نیازی که دارند تمایل به پول دادن به شما را دارند، لذا در حیطه ی کسب و کار خودتان حتما به نیاز مخاطبتان توجه کنید و سعی در برآورده کردن آن داشته باشید.

مهم ترین سئوال برای چرا نمی فروشم؟

محصولی که شما ارائه می‌دهید، پوشش دهنده ی نیاز های مخاطب شما هست و یا خیر! اگر شما قدرتمند در ابراز نیاز مخاطب خود باشید به راحتی میتوانید به بیشترین حالت ممکن بفروشید و این فروختن میتواند در هر حیطه ی شغلی باشد به آن شرط که شما درست عمل کنید.

غم چرا نمی فروشم؟

محصول ضعیف یا غلط، عدم تبلیغات و عدم تولید محتوا !!!!! کلا اینکه شما نمی فروشی به این سه عامل بستگی داره.

تبلیغات و شکست چرا نمی فروشم؟

فروش به تئوری ماشین ها در یک خط

 

 

 

 

 

 

 

 

کسب و کار شما مثل این ماشین اولش فکر میکنید شما یک ماشین میبیند.

ولی پشت ماشینی که در عکس اول میبیند سه ماشین دیگر قرار دارد. کسب و کار شما اگر مثل ماشین اول در چشم مخاطب باشد می‌تواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و تنها روشی اینکه شما جلوی چشم مخاطب باشید باید تبلیغات کنید.

اهمیت تبلیغات!

اگر تبلیغ نکنید کسب و کار شما دیده نمی شود و وقتی دیده نشود دیگر نمی‌تواند بفروشد و اگر نفروشد رو به نابودی خواهد رفت. خون در رگ کسب کار شما تبلیغات مداوم است.

تولید محتوا و شکست چرا نمی فروشم؟

تولید محتوای مداوم مخصوصا در اینستاگرام میتواند شما را با مخاطبان تان صمیمی کند علاوه بر آن میتوانید محصول خودتان را با کمترین هزینه به مخاطب خودتان نشان دهید و حتی او را از تخصص خودتان آگاه کنید و در آن زمان به شما اعتماد میکنند.

برندینگ و شکست چرا نمی فروشم؟

برندینگ برای زمانی هست که میخواهید ثروتتون رو زیاد کنید برندینگ بیهوده و راحت شما را ثروتمند میکند.برندینگ شما باعث می شود شما در ذهن مخاطبتان خاص و منحصر به فرد دیده شوید.

با گاو بنفش بیشتر بفروش!!

چرا نمی فروشم؟

تئوری گاو بنفش یکی از قدرتمند ترین تئوری های جهان هست که هر ساله تعداد زیادی از کسب و کار ها برای افزایش فروششون از این تکنیک استفاده میکنند.

داستان در خصوص موضوع چرا نمی فروشم؟

فکرش را بکنید شما در شهر با ماشین بالا در حرکت هستید همه ی نگاه ها بر روی شما خواهد بود و توی چشم هستید. همین توی چشم بودن ذهن ها را نسبت به شما بر می‌گرداند و باعث می شود که افراد از خودشان بپرسند او کیست و نظرشان نسبت به شما جلب شود همین مسئله می‌تواند باعث آن شود که در خصوص کار های شما کنجکاو شوند و باعث فروش بیشتر کسب و کار شما شود.

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2806
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد چرا نمی فروشم؟ | هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.