0
0

گفت و گویی با والدین نخبگان واینری

466 بازدید

مقدمه

سلام، والدین نخبگان واینری عزیز امیدوارم حال دلتون عالی باشه. عزیزان گرامی، در و تخته، کبوتر با کبوتر، باز با باز، همه ی اینها مثل هایی هست که ما در زندگی هامون اون رو شنیدیم، برای همین براتون مثال هایی از سیستم استعداد یابی کشور های آمریکایی و اروپایی می زنم، اونجا استعداد هر کسی تحلیل و بررسی می شه و نسبت به توانایی های شخصیش و علاقه هاش شغلی بهش معرفی میشه، برای همین تا آخر عمر هم خودش حالش خوبه و هم نفرین یک خلق پشتش نیست چون کاری رو انجام داده که توش متخصصه و بهش احساس خوب میده.

کرونا، اینترنت، مدرینته و واینری

روند جهان به سمتی داره میره که دیگه نمی تونیم با شغل های قبلی و کار های قبلی نتایج خوبی رو به دست بیاریم برای همین، خانواده های عزیز استعداد فرزندانتون رو پای مال نتایج افراد گذشته نکنید، بعضی از شغل هایی که ده یا 15 سال قبل به شما نتایج مالی و یا معنوی خوبی میدادن الان دیگه اون نتایج رو نمیدن، پس برای این شغل، اگر فرزندنتون توانایی بازیگر کمدی بودن رو داره مطمئن باشید توی زمان بسیار کمی می تونه نتایج خوبی رو بگیره. اگه کسب و کار دارید، حتما متوجه شدید که چقدر بازار صدمه دید و کاسب ها چقدر صدمه دیدن برای همین، کسب و کار هاشون رو وارد دنیای زیبای اینترنت کردند، و مجبور شدن برای فروش بیشتر به واینر ها پول بدن که کسب و کارشون رو تبلیغ کنند، و شاید باورتون نشه ما حداقل درآمد یک واینر فعال ماهی بین 100 تا 150 میلیون هست، واینر های مطرح درامدی بین یک میلیارد تا یک میلیارد و دویست دارند، لذا اگر نگران وضعیت مالی فرزندنتون هستید بازم نگران نباشید!!! چرا که اگر توانایی و استعداد فرزنتون در این شغل باشه قطعا موفق خواهد شد.

استعداد و یا علم در واینری؟؟!!

شکی نیست که همه ی ما واینر و یا فیلمساز متولد نشدیم ولی بعضی ها در زندگی شخصی به دلایل شرایط زندگیشون و یا وراثت، استعداد برای انجام کاری رو هم داریم، برای همین مجموعه ی هوش سینما، شرایطی رو در نظر داره که هر کسی با استفاده از نقاط برجسته ی خودش بتونه بر مخاطب هاش تاثیر بگذاره؛ لذا اینگونه می تونیم این تضمین رو بدیم که هر کسی که بخواد می تونه توی این شغل فعالیت کنه، ولی باید نقاط برجستشو بشناسه و اطراف اونها کار هاش رو جلو ببره. برای آشنایی با راز ها و تکنیک های حرفه ایی واینری میتونید از پکیج صفر تا صد نخبگان واینری استفاده کنید.

صدمات اهمیت ندادن به استعداد ها

دلیل تمام گرایشات به اعتیاد، الکلیسم و غیره تنها ندانستن بخش های قدرتمون هست، وقتی ما دیگه هیچ چیز برامون مهم نیست و زندگی ما سرشار از انرژی و علاقه نیست، عملا چرخ زندگی بد می چرخه، برای همین تمایلات انسان ها به انجام کار های غیر انسانی خواهد رفت. به جرات می تونم بگم، اگر نگذارید فرزندانتون در مسیر خودشون فعالیت کنند مشکلات بیشتری گریبان گیر شما وفرزند دل بندتان خواهد شد و در کنترل شما خواهد شد، چرا که مسیر بد و نامتناسب نتایج بدی را برای افراد به رقم خواهد زد؛ لذا ماهی را در آب بی اندازد و شیر را در جنگل، بگذارید هر فردی در مسیری که برای آن خلق شده است قدم بردارد.

نتیجه گیری

در کل به همه ی عزیزان قول مردونه میدم که انسان ها از دنبال کردن علایق و استعداد هایشان پشیمان نخواهند شد، اگر تمام علم واینری را با استعداد خودشان مخلوط کنند نتیجه ی بدست آمده همه را شوکه خواهد کرد چرا که افرادی که توانایی خنداندن مردم را دارند با کمی تلاش و خط قرمز های واینری می توانند در این شغل موفقیت های زیادی را برای خودشان کسب کنند.

و از والدین خواهش دارم، اگر فرزندشان در کاری علاقه دارد او را حمایت کند که در آن رشته و شغل موفق شود و زندگی خودش را تغییر دهد. و این را در ذهن تجسم کند که هر فردی اثر انگشت و توانایی های خاص خود را دارد و نباید افراد را با هم مقایسه کنید، چرا که فرد تحقیر می شود  و زندگی او ضعیف و بی کیفیت می کنید و در دنباله های همه ی این مسائل یک روان به اصطلاح آلوده وارد جامعه می شود که می تواند یک مادر بد، یک پدر بد و یا یک پزشک، مهندس و… بد در جامعه باشد.

دوست دار موفقیت شما امین پهلوانروی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2114
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد گفت و گویی با والدین نخبگان واینری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.