0
0

نقش تغذیه در بازیگری| هوش سینما

330 بازدید

مقدمه
نقش تغذیه در بازیگری به دلیل تاثیر بر غدد، هورمون ها، مغز و سلول های عصبی میتواند اولین عامل مهم بر رفتار و احساسات آدمی باشد؛ از آنجایی که بازیگری علم احساسات است, از این روی تغذیه یکی از مهم ترین فاکتور ها برای همه بازیگران است.
کربوهیدارت و بازیگری
کربوهیدارت ها به دو دسته تقسیم می شوند. کربوهیدارت پیچیده و ساده از اقسام آن هستند.
کربوهیدارت پیچیده و بازیگری
کربوهیدارت پیچیده بطور کلی مسئول انرژی به مدت طولانی در بدن ما هستند. از اقسام آن از برنج و انواع نان ها  میتوان نام برد. کربوهیدارت های پیچیده برای سلامت و بهداشت روان بسیار مهم هستند و پیشنهاد می شود برای نقش های درام که کارکتر موقعیت های هیجانی و احساسات منفی ندارد کربوهیدارت پیچیده را به مقدار نیازش مصرف کند.
کربوهیدارت ساده و بازیگری
کربوهیدارت های ساده به دلیل سریع الجذب بودن در جامعه بیشترین افراد به آن علاقه دارند. از اقسام آنها عبارتند از نوشابه ها، انواع شیرینی ها، قند ها که مصرف زیاد ان می تواند سلامت روان را به خطر بندازد و احساسات منفی بوجود آورد چرا که همان گونه احساسات مثبت موقتی بوجود می اورد احساسات منفی نیز ساده میتواند در ذهنیت افراد شکل بگیرد.
مینرال ها و بازیگری( به زودی )
پروتئین و بازیگری(به زودی)

ویتامین ها و بازیگری
ویتامین ها برای سلامت روان نقش تکمیلی دارد. کمبود هر ویتامین هورمون ها را به شدت تحت تاثیر قرار میدهد و احساسات منفی خلق میکند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2759
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد نقش تغذیه در بازیگری| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.