0
0

فعالیت های مجموعه ی هوش سینما چیست؟| هوش سینما

407 بازدید

هوش سینما از قلب نیاز ها و دغدغه های مردمش نشات گرفته است. هوش سینما با فکر تلف شدن هرگونه استعدادی جنگ دارد و قلابی برای جذب استعداد های برتر بازیگری دارد. هوش سینما معتقد است هر کسب و کار با تکنیک های سینمایی می تواند کسب و کارش را قوت ببخشد. هوش سینما دشمن حسرت های شماست !!!و حسرت ها را تبدیل به فرصت هایی فوقالعاده میکند!!! تا یک رشدی همه جانبه و با هم داشته باشیم.

هوش سینما به کدام گروه از صاحبین کسب و کار ها خدمت ارائه میدهد؟

هوش سینما به دو گروه از افراد خدمت خود را ارائه می کند. 1. افرادی که به هنر بازیگری( بازیگری سینما، وانیری) علاقه دارند. افرادی که از کسب و کار خرد تا کلان را مدیریت میکنند. مجموعه ی هوش سینما با تمعیداتی که در نظر گرفته است صاحب بهترین و به روز ترین متد بازیگری به نام هوش بازیگری است که افراد را برای بازیگری حرفه ایی سینما آماده میکند و حتی در پکیج های استعدادیابی بازیگری VIP یا  SUPER VIP تضمین حضور آنها را در فیلم ها می دهد. 2. افرادی که صاحبی کسب و کار هستند و تمایل دارند به سطح افزایش فروش، افزایش برند، اعتبار سازی برسند.

چگونه مجموعه ی هوش سینما تضمین بهترین آموزش ها با بالاترین کیفیت را به مخاطب هایش می دهد؟

بهتر است قبل از هر چیزی به زندگی رابرت دنیرو، جانی دپ، استو هاروی، جیم کری و هزاران بازیگر موفق جهان نگاه کنید، آنها از هیچ و تا حدی سطح منفی به این درجات رسیده اند پس موفقیت در این شرایط یک امر عادی است. مجموعه ی هوش سینما بهترین ها را برای هنردوستانش می گذارد ولی حال سئوال این است شما چقدر برای آرزوهایتان تلاش میکنید، این نتیجه ی موفقیت شماست.

دلیل اینکه مجموعه ی هوش سینما هنر سینما را با افزایش فروش و کسب وکار ها میداند چیست؟

یک نگاه به هنرمندان کشورتان بندازید، هر کدام از آنها صاحب یک یا چنیدن گالری، مغازه ی دیگر مانند پوشاک، طلا فروشی ، و یا خدمات دیگر هستند، هنر بازیگری آنها به معروفیت آنها کمک کرده است و از آنها یک برند معتبر ساخته است.

مجموعه ی هوش سینما برای صاحبین کسب و کار چه خدماتی ارائه می دهد؟

هوش سینما برای صاحبین کسب و کار ها از سه رده ی خرد، متوسط و یا کلان خدمات تبلیغات،تولید محتوا را برای اعتبار سازی و افزایش فروش پیشنهاد می دهد و برای این امر مهم از کمپین های فروش، تبلیغات  SMS مارکتینگ ،… استفاده میکند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2669
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد فعالیت های مجموعه ی هوش سینما چیست؟| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.