0
0

فروش انفجاری و حداقل 3 برابری با تئوری کشاورز| هوش سینما

429 بازدید
فروش انفجاری کسب و کار ها

 

کاشت ( تبلیغات) داشت ( اعتماد سازی و ایجاد نیاز) برداشت( فروش)
 

مرحله ی یک

شناخت ویژگی های محصول خودشناسی و بهداشت روان برای بلاگری بهتر آماده و پیاده سازی پیج برای شروع کمپین تبلیغاتی
 

مرحله ی دوم

 

انتخاب روش تبلیغاتی و پیج های تبلیغاتی ،ساخت سناریو تبلیغاتی، تربیت بازیگر تکنیک های بلاگری آموزش و استفاده از تکنیک های فروش مانند بز، کراسلینگ و… و در نهایت استفاده از تئوری تنگ و…
مرحله ی سوم و تولید محتوای تبلیغاتی به شکل اسلایدی و یا ویدیویی

ساخت تئوری فندق و ایجاد آن و تولید محتوا با استاندارد در فضای مجازی

شروع  کمپین های تبلیغاتی

 

مقدمه

برای شروع یک افزایش فروش در کسب کار یا فروش انفجاری هر سه دسته ی کسب و کار های خرد، متوسطه و یا کلان برای فروششان از سه مرحله ی کاشت، داشت و برداشت استفاده کردند و این یعنی همان تئوری کشاورز و از نظر ما تا زمانی که انسان ها زندگی می کنند همیشه فروش هست ولی مخاطب هدف پیدا کردن یک مسئله ی بسیار مهم است که در مرحله ی کاشت و تبلیغات باید به آن اهمیت قرار داد؛ از این روی، این مرحله می تواند یکی از مهم ترین مباحث برای کسب و کار شما باشدد چرا که اگر شما مخاطب هدف را پیدا کنید فروش خود را بسیار پایین کرده و نتیجه برای شما قطعا فوقالعاده خواهد بود.

 فروش انفجاری در کسب کارها

فروش انفجاری در کسب کارها

کاشت و فروش انفجاری کسب و کار ها چگونه است ؟!

کاشت در کسب و کار به معنای تبلیغات هدفمند برای مخاطب هدف است، لذا قبل از هر مسئله ایی شناخت مزیت ها و ویژگی های مفید کسب و کارتان میتواند بسیار حائز اهمیت باشد، چرا که محتوای تبلیغاتی را می تواند بسیار قدرتمند تر و تبلیغات را بصورت نقطه ای کن. (تبلیغات نقطه ایی فروش را به شدت گسترش می دهد، چرا که شما دقیق مخاطب هدف را نشانه گرفته اید)

کاشت، درواقع انتخاب یک محصول درست، در زمین درست که کسب و کار شما است می باشد، و این مسئله تنها با تبلیغات انجام میگیرد.

در مرحله ی کاشت یا تبلیغات به چه مبحثی دقت کنیم؟

در مرحله ی کاشت و یا تبلیغات حتما بهتر است از تئوری خط تبلیغات در کسب و کارتان استفاده کنید و چرا که این تئوری می تواند محصول شما و مخاطب هدف شما را کاملا برای شما شفاف کند، اگر شفافیت اتفاق بی افتد به راحتی شناخت نیاز مخاطب شکل میگیرد و این میتواند شما و کسب و کارتان را به شدت رشد دهد.

( مقاله ی همکارمان در خصوص 9 راهکاری برای افزایش فروش را مطالعه کنید)

مرحله ی داشت و فروش انفجاری کسب و کار ها چگونه است ؟!

داشت در کشاوزی حفظ محصول با نور خوشید و کود و مباحث دیگر است، لذا در کسب و کارتان مخاطب ها را مانند محصول بدانید که باید در زمین شما با استفاده از یک مسائلی که ریشه در تحریک سه ضلع مثلث تاثیرگذاری است که احساسات، نیاز ها وارزش های آنها است، درگیر کنید.

( اهمیت این مسئله بسیار بالا است و می تواند برای قدرت علم بیشتر خود از “دوره ی صفر تا صد تاثیر گذاری” استفاده کنید).

چگونه باید احساسات، نیاز ها وارزش های مخاطب را برای فروش بیشتر تحریک کنیم؟!

اول از همه باید احساسات و ارزش ها و نیاز های خودتان را بشناسید تا با نشان دادن آنها در قالب هنر، سه ضلغ آنها را تحت شعاع قراد دهید، شما در واقع با این کار تبلیغات کار خودتان را نیز حتی در فضای مجازی مانند اینستاگرام کرده اید.

( برای آموزش خودشناسی حرفه ایی بهتر از “دوره ی صفر تا صد نخبگان خودشناسی” استفاده کنید).

حال شما ارزش ها و خط قرمز های خودتان را شناختید می توانید در فضای مجازی ارزش های خود را در غالب ” درد ودل” و یا کلیپ های کوتاه و یا فیلم سازی های کوتاه درست کنید و از آنجایی که فیلم های “کوتاه احساسی” و یا ” کمدی” و یا حتی ” کاریزماتیک” متناسب با الگوریتم اینستاگرام هستند بسیار می توانند share  و  save زیادی بگیرند و این به معنای معرفی کسب و کار شما به میلیون ها مخاطب است.

( ساخت و تولید محتوای اینفلوئنسری یک سری تکنیک هایی دارد که ما در “دوره ی نخبگان واینری” به آنها پرداخته ایم).

مرحله ی برداشت و فروش انفجاری کسب و کار ها چگونه است ؟!

برداشت و فروش انفجاری اگر زیر ساخت های لازم را به خوبی داشته باشد به خوبی می تواند انجام بگیرد، اگه مرحله کاشت که تبلیغات درست و هدفمند است به درستی انجام بگیرد، اگر مرحله داشت که حفظ مخاطب و اعتماد سازی است به خوبی انجام بگیرد و اگر برداشت که فروش است از تکنیک های فروش و کمپین به درستی استفاده شود، می تواند منجر به فروش انفجاری کسب و کار شما شود؛ از این روی، این سه مرحله بسیار برای رشد بیشتر مهم است و اگر این سه مرحله را مبنی بر تبلیغات، اعتماد سازی و ایجاد نیاز و فروش به خوبی شکل بگیرد هیچ دلیلی برای اینکه یک فروش انفجاری نداشته باشیم وجود ندارد.

تکنیک های فروش چه هستند؟

تکنیک های فروش به مجموعه فرایندهای گفته می شود که نسبت به رفتار مخاطبان طراحی شده است، لذا هر کسی این تکنیک ها را انجام دهد، قطعا روی فروشش تاثیر خواهد گذاشت.

تکنیک بز، کاری میکند که کسب و کار شما شلوغ به نظر برسد و این شلوغی به شما برای فروش بیشتر کمک می کند و حتی در زمینه هایی تبلیغات بسیر قدرتمندی را برای شما می کند.

تکنیک کراسلینگ، فروش مکمل محصول دیگری از شما است، به شما توصیه می کنم حتما که الان یک مسواک و خمیر دندان خریدید از نخ های دندان که ساخت یک شرکت اروپایی نیز است استفاده کنید.

تکنیک تنگ، تکنیک تنگ تمام دلیل هایی که یک مخاطب می تواند از شما خرید بکند را نابود می کند.

نتیجه گیری

فروش شما تنها تنها و تنها به این سه مرحله ی تئوری کشاورز دارد. کاشت مربوط به تبلیغات و پیدا کردن مخاطب هدف است و داشت مربوط به ایجاد اعتماد و نیاز در مخاطب است.  برداشت مربوط به فروش شماست. اگر شما در کاشت مشکل دارید می توانید با آژانس تبلیغاتی ما در ارتباط باشید. ما برای کسب و کارتان بهترین استراتژی برا طراحی می کنیم. اگر در مرحله ی داشت کسب و کار خود مشکل دارید، می توانید از مجموعه ی ما یک بلاگر استخدام کنید تا به قلب کسب و کار شما جان دهد. اگر هم در فروش مشکل دارید می توانید یا خودتان یاد بگیرد و یا آن را به یک مدیر فروش و یا فروشنده بسپارید.

(پیشنهاد میکنیم این مقاله که از همکاران هست حتما مطالعه کنید)

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2355
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد فروش انفجاری و حداقل 3 برابری با تئوری کشاورز| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.