0
0

تیزر Vip

844 بازدید

مجموعه ی هوش سینما افتخار دارد برای افزایش فروش، اعتبار و برندسازی کسب وکار ها خدمات تبلیغات و برندینگ کسب و کار ها را با هدف افزایش فروش انجام دهد؛ از این روی، خدمت «تیزر VIP» را به شما معرفی میکنیم.

 مزیت های تیزر برگ طلایی عیارتند از:

1.بررسی و تحلیل محصول،خدمات شما و شناخت بازار داغ،گرم و سرد آن

در این بخش محصول و یا خدمات شما مورد تحلیل و بررسی قرار میگیرد و عناصری مانند سن، جنس و دغدغه ی مخاطب مورد تحلیل و بررسی قرار میگیرد و صفر تا صد پرسونای مشتری خود را دریافت خواهید کرد که از هر سنی با چه جنس و دغدغه ایی امکان خرید محصول شما وجود دارد.

داشتن پرسونای مشتری به چه درد میخورد؟

شما با داشتن پرسونای مشتری خود حتی میتوانید روند تولید محصول خود را تغییر دهید و محصولی را خلق کنید که متناسب با نیاز مشتری شما باشد.

2. شروع تحقیقات تخصصی در خصوص محصول، خدمات شما با هدف شناخت و انتخاب بهترین رسانه ی تبلیغاتی

در این بخش ما با آگاهی در خصوص پرسونای مشتری برای انتخاب یک رسانه ایی اقدام میکنیم که احساس کنیم بیشترین مشتری هدف ما را در خود جای داده است. اغلب پیشنهاد ما این است که از فضای مجازی مانند اینستاگرام و یا اگر سایت دارید، از تبلیغات سایت ها  استفاده شود.

نظر شما در خصوص تبلیغات فیزیکی مانند بیلبورد چیست؟

مخالفیم! چرا که در فضای مجازی بهتر میتوانیم سلیقه ی مخاطب هدف را با استفاده از تحلیل محتوایی پیجی که در آن عضو هستند را بفهیم و این هزینه کسب و کار ها را به شدت کاهش میدهد.

نظر شما در خصوص تبلیغات تلوزیونی و یا تراکت و روزنامه چیست؟

از آنجایی که مردم از شبکه های تلوزیونی زده شده اند، تبلیغات تلوزیونی و یا تراکت و روزنامه را به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم. حتی بسیاری از روزنامه ها در اینستاگرام و سایت هایشان فعالیت میکنند.

3. شروع تحقیقات در خصوص بهترین روش برای تبلیغات محصول، خدمات شما

در حال حاظر، در سال ۱۴۰۰ تبلیغات در فضای مجازی مانند سایت ها ویا اینستاگرام را موفق ترین تبلیغات میدانیم، حال روش تبلیغات میتواند اسلایدی یا ویدیویی در اینستاگرام، وایت برد انیمیشن، کمپینی، انواع روش های کلیکی در سایت ها و یا  داستانی باشد، هر کدام از این روش ها نسبت به کسب و کار شما انتخاب می شود تا بهترین بازخورد را بگیرید.

4. مدیریت و هماهنگی تبلیغات شما در رسانه های مختلف

بعضی از کسب و کار ها میتوانند از همه و یا چندین روش تبلیغاتی برای معرفی، برندسازی و اعتبار سازی فروشگاه و یا موسسه ی خود اقدام کنند و مجموعه ی ما با مدیریت این مسئله می تواند در زمان، روز و شرایط مناسب شما و کسب و کارتان را به میلیون ها نفر معرفی کند.

5. ارائه یک لیستی از بازخورد ها و نتایج تبلیغاتی به شما

در انتها مجموعه ی ما یک لیستی از نتایج و بازخورد ها و یا اگر کمپینی هدفمند انجام دهید، لیستی از شماره های مخاطب های هدفمند شما را به شما تحویل دهد که با یک sms مارکتینگ مخاطب زیادی را برای محصولات بعدی خود اماده داشته باشید و ظرف مدت کم تعداد زیادی محصول زو بفروشید.

6. شاهکله ی «تیزر vip» چیست که آن را متفاوت از دیگر خدمات میکند؟!

در واقع شاهکله ی این خدمت به مخاطب احساس اطمینان و اعتماد بلند مدتی را می دهد و بدین صورت است که مجموعه ی ما بین یک تا سه تیزر تبلیغاتی نسبت به نیاز کسب و کار شما  با مفاهیم و مضامین مرتبط با کسب و کار شما می سازد که کسب و کار شما را قدرتمند و حرفه ایی نشان میدهد.

این تکنیک شاید عمر کمی را داشته باشد و ظرف چند سال اگر اپدیت نشود و در ذهن مخاطب ریشه نگیرد فراموش شود ولی انفجار کسب و کار را در آن واحد به شما خواهد داد و فروش را به شدت ارتقا دهد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=1656
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد تیزر Vip

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.