0
0

تحلیل واینری های ایرانی – درآمد سرنا امینی چقدر است؟

465 بازدید

مقدمه

سلام هوش سینمایی های عزیز، امیدوارم حالتون عالی باشه. در این مقاله برای شما قرار است تا یک تحلیل واینری تخصصی از یکی از مطرح ترین واینر های ایران، خانم سرنا امینی داشته باشیم و از این جهت بدانید که یک واینر در ایران کار خود را از کجا شروع می‌کند و چگونه توانسته تا به شهرت زیادی دست پیدا کند.

برای اینکه تبدیل به یک واینر حرفه‌ای شوید، مطمئنا نیاز است تا مقالات و تحلیل‌های بسیار زیادی راجع به واینرهای مختلف در ایران مطالعه کنید. چرا در ایران و چرا در دنیا نه؟ برای اینکه سیستم واینر در ایران با سیستم واینر در خارج کاملا متفاوت است.

محمد امین کریم پور، عرفان علیرضایی، سرنا امینی، کامی حسینی (کامی‌های) و باقی افرادی که در زمینه واینری در ایران کار می‌کنند، درآمد بالایی دارند. با تحلیل واینری تخصصی، که ریشه در تحلیل سکانس های برتر واینری دارد، به شما این قابلیت را می دهد که در گذر زمان، اشتباهاتی که دیگر واینرهای مطرح انجام دادند را شما رفع کنید و از این جهت شما نیز تبدیل به یک واینر حرفه ای شوید.

تحلیل واینری تخصصی مزایای واینری چیست؟

شغل واینری چیزی نیست که امروز دیگر مورد تمسخر دیگران واقع شود، بلکه یک شغلی است که باعث می‌شود تا یک فرد به معروفیت برسد و احترام زیادی در جامعه داشته باشد، در این تحلیل واینری تخصصی، به شما سیر تا پیاز واینری را خواهیم گفت.

شغل واینری، به دلیل اینکه برای مردم احساس های شادی و سرگرمی خلق می کند مانند همه ی شغل ها،  مورد نیاز جامعه است. بنابراین، اگر دوست دارید تا یک شغل جدید داشته باشید که متناسب با شرایط حال حاظر که کرونا و و مشکلات آن همه را درگیر کرده است می توانید از شغل واینری  مناسب شما باشد.

چرا که شما در خانه و تنها با یک گوشی تلفن همراه می توانید شغل واینری را با علم واینری آموزش ببینید.

بررسی و تحلیل واینری تخصصی

واینری می‌تواند مزایای بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

به فرض مثال، با استفاده از شغل واینری قادر خواهید بود تا:

  • احترام زیادی در سطح جامعه داشته باشید
  • جزو پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی باشید
  • در میان مردم شناخته شوید و معروف باشید
  • شرایط مهاجرت برای شما بسیار آسان خواهد بود
  • کسب و کارهای مختلف از شما دعوت می‌کنند تا به مرکز آنها مراجعه کنید
  • و…

سرنا امینی کیست و از کجا کار واینری را شروع کرد؟ – تحلیل واینری تخصصی سرنا امینی

سرنا امینی متولد سال 1372 است و از سال 1398 کار واینری را شروع کرده است. اما این تمام ماجرا زمینه ی فعالیت او نیست.

زمانی که در حال تحصیل در مقطع دبیرستان بوده است، کار عکاسی را شروع کرد و با استفاده از آن، توانست کار با دوربین را به خوبی یاد بگیرد.

به گفته خود سرنا امینی، زمانی که کار عکاسی می‌کرد، در مجالس عروسی و… شرکت می‌کرد و اقدام به عکسبرداری و فیلمبرداری از مجلس می‌کرد.

زمانی که به مجالس می‌رفت، با افراد مختلفی کار می‌کرد و در منطقه به خوبی شناخته شد. همین پایه های واینری سرنا امینی را رقم زد و منجر شد تا بتواند در خانه اش بدون کمک کسی شروع به تولید محتوا های کمدی، واینری کند.

پس از گذشت زمان، اقدام به مربیگری در زمینه ایروبیک کرد و توانست کار با بدن خود و همچنین کنترل بدن خود را به خوبی یاد بگیرد و از این جهت در مدت زمان بسیار کمی، توانست تا زبان بدن / Body Language را به خوبی فرا بگیرد و بداند که در چه زمانی زبان بدن خود را کنترل کند.

پس از آن، در گذر زمان، با وجود استراتژی‌های ساده و همچنین تحلیل واینری تخصصی که می تواند حتی ریشه در تحلیل واینر های موفق خارج از کشور داشته باشد، اقدام به ساخت کلیپ‌های دابسمش در اینستاگرام کرد. در آن زمان، فالوورهای سرنا امینی کمتر از 100 نفر بود و صرفا دوستان و آشنایان آن را فالو کرده بودند.

پس از تشویق خانواده و دوستان، اقدام به ساخت کلیپ‌های طنزگونه ای کرد که توانست کم کم در میان مردم شناخته شود.

حالا با وجود اینکه از زمان دبیرستان تا به امروز افراد مختلفی سرنا امینی را در حوزه‌های مختلف می‌شناختند، اقدام به معرفی سرنا امینی میان دوستان خود کردند و همین باعث شد تا فالوورهای پایه سرنا امینی ساخته شود. یعنی یک ارتش چند صد نفره که حاضر بودند تا پست‌ها و استوری‌های سرنا امینی را در استوری خود قرار دهند و به اصطلاح آن را به دیگران معرفی کنند. این یعنی سرنا امینی توانسته است در واینری خود بدون اینکه استاد تخصصی وجود داشته باشد به موفقیت برسد؛ احتمال ما این است او با تحلیل کلیپ های موفق واینری و با تحلیل واینری تخصصی توانسته بر “تکنیک های مخفی واینری” و “تعامل با مخاطب” آشنا شود معروف شود.

سرنا امینی چگونه توانست به فالوورهای زیادی دست پیدا کند؟

واقعیتی که وجود دارد، آن چیزی نیست که در ذهن همه ی ساخته شده است، که به عنوان مثال خانم امینی از روش شانس و یا پدر پول دار به جایی رسیده است، بلکه موفقیت در این زمینه ها تنها از طریق “استعداد یابی واینری” و “خودشکوفایی واینری” و “داشتن علم واینری” بوجود می آید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که سرنا امینی صرفا با وجود محتوای قوی توانسته است تا به این فالوورهای زیاد دست پیدا کند. این ایده درست ترین ایده است، ولی کامل نیست، چرا که سرنا امینی هم برای موفقیت در فضای مجاری علاوه بر اینکه مدیون قدرت اینستاگرام است، بلکه در اینستاگرام تبلیغات زیادی قطعا کرده است تا توانسته است به این “قدرت جذب و تعامل بالای مخاطب” برسد.

همانطور که در بخش قبل ذکر شد، سرنا امینی زمان شروع کار دابسمش، صرفا کمتر از 100 عدد فالوور داشت و در طی چند ماه توانست تا فالوورهای میلیونی را به دست آورد. اگر علاقه مند هستید تا بدانید که به چه صورت سرنا امینی اقدام به جذب فالوور کرد، پیشنهاد می‌شود ادامه مقاله را حتما مطالعه کنید.

سرنا امینی از آشنایان و نزدیکان خود می‌خواست تا کلیپ‌هایی را که تولید می‌کند، آن را استوری کنند و از این جهت افراد تازه ای به سراغ پیج سرنا امینی بیایند و او را فالو کنند و این یک اقدام صحیح برای شروع کار یک واینر خواهد بود. همین باعث شد تا خیلی سریع به 1000 فالوور اول برسد.

زمانی که به 3000 فالوور رسید، پیج‌های طنز اینستاگرام، اقدام به اشتراک گذاشتن کلیپ‌های او در پیج طنز کردند و از این جهت نیز، سرنا امینی در دید میلیون‌ها افراد قرار گرفت. اما این قضیه، برای سرنا امینی میلیون‌ها فالوور جمع نکرد!

بلکه باعث شد تا سرنا امینی نسبت به قبل، شناخته تر شود و زمانی که به بیرون از خانه می‌رفت، دیگر همه او را می‌شناختند. همچنین در برخی از کلیپ‌های اولیه او نیز آدرس پیج اینستاگرام بر روی ویدیو بود که همین باعث شد بسیاری از مخاطبین را نیز از طریق تگی که بر روی ویدیو ست شده بود، به دست آورد.

زمانی که به ده هزار فالوور رسید، روزانه برای او فالوور جذب می‌شد و همین باعث شد تا خیلی سریع به مرحله 50 هزار و بعد هم 100 هزار فالوور برسد.

آیا سرنا امینی برای پیج خود تبلیغ کرده است؟ – تحلیل واینری تخصصی مبنی بر تبلیغ پیج اینستاگرامی

بله، مطمئن باشید، هر پیجی در اینستاگرام که بالای 100 هزار فالوور دارد، تبلیغات کرده است. اما یک ویژگی مثبت پیج‌های بالای 100 هزار فالوور در اینستاگرام این است که هزینه تبلیغاتی را که کردند + سود به دست آوردند و دیگر در ضرر نیستند و توانستند با فعالیت واینری اقدام به کسب درآمد میلیونی کنند.

زمانی که سرنا امینی 10 هزار فالوور داشت، در پیج‌های مختلف و ارزان قیمت برای پیج طنز خود اقدام به تبلیغات می‌کرد و از این جهت، بسیاری از فالوورهای خود را از طریق تبلیغات به دست آورد. در هر برهه زمانی، یک تبلیغات خاص را انجام می‌داد.

برای مثال، زمانی که به 40 هزار فالوور رسید، برای هر یک از کلیپ‌های جدیدی که تولید می‌کرد، اقدام به تبلیغات در پیج‌های مختلف کرد و از این جهت کلیپ‌های سرنا امینی در سطح اینترنت بسیار دیده شد.

بسیاری از پیج‌های طنز اینستاگرام حالا کار او را بیشتر از قبل توزیع می‌کردند و سرنا امینی در سطح اینترنت فن پیج داشت و حتی پیج‌های فیک / تقلبی برای سرنا امینی زده شد که همین باعث شد تا محبوبیت و شناخته تر شدن سرنا امینی، بیشتر از قبل شود.

همانطور که ذکر شد، سرنا امینی برای اینکه پیج خود را گسترش دهد، اقدام به تبلیغات برای پیج خود کرده است.

درآمد سرنا امینی چقدر است؟ – تحلیل واینری تخصصی و تخمین درآمد واینرهای ایرانی

این بخش جذابی است برای کسانی که دوست دارند تا با فالوورهای زیاد تبلیغات بگیرند و اقدام به کسب درآمد کنند.

اول از هر چیزی، باید ذکر شود که درآمد پیج‌های طنز با پیج‌های واینرهای مختلف در ایران، متفاوت است و این نیز نیاز به یک تحلیل واینری تخصصی دارد.

ممکن است یک پیج طنز در اینستاگرام با 100 هزار فالوور، بابت هر تبلیغات 100 الی 200 هزار تومان پول دریافت کند. اما برای یک واینر به این صورت نیست.

یک واینری که بیش از 100 هزار فالوور دارد، می‌تواند بابت هر استوری که در پیج خود منتشر کند، بیش از 1 الی 5 میلیون تومان پول دریافت کند.

سرنا امینی بابت انتشار هر استوری در پیج خود، 4 الی 8 میلیون تومان پول دریافت می‌کند.

با یک حساب ساده، اگر روزی صرفا سه استوری تبلیغات قرار دهد و میانگین پول دریافتی را 3 میلیون تومان حساب کرد، روزانه 9 الی 12 میلیون تومان درآمد صرفا از تبلیغات پیج دارد.

حال، در طول ماه، اگر 12 میلیون را ضربدر 30 کنیم، می‌توان گفت که درآمد سرنا امینی صرفا از تبلیغات پیج اینستاگرام خود 300 الی 360 میلیون تومان در ماه خواهد بود.

آیا فقط پول تبلیغات برای استوری به عنوان درآمد سرنا امینی در نظر گرفته می‌شود؟

خیر، سرنا امینی می‌تواند به عنوان اسپانسر در بسیاری از کلیپ‌های اینستاگرام شرکت کند.

به فرض مثال یک فروشگاه زنجیره ای که به تازگی افتتاح شده است، از سرنا امینی، محمد امین کریم پور و… دعوت می‌کند تا به فروشگاه بیایند و فالوورهای خود را دعوت به بازدید از فروشگاه کنند. از این جهت، هم به بیشتر شناخته شدن واینرها کمک می‌شود و هم اینکه درآمدی برای واینرها خواهد بود.

برای هر دعوتی، ممکن است 15 الی 40 میلیون تومان دریافت کنند و اگر در طول ماه به یک یا دو مرکز دعوت شوند، بین 30 الی 80 میلیون تومان درآمد خواهند داشت.

علاوه بر این، برخی از مراکز از سرنا امینی می‌خواهند تا در کلیپ‌های خود، نام کمپانی / مرکز / محصول را ذکر کند و برای همیشه این نام در کلیپ‌های سرنا امینی و دیگر واینرها قرار خواهد گرفت. این عمل توسط شرکت‌های تبلیغ دهنده صورت می‌گیرد که برای کسب و کار خود اقدام بتبلیغات کرده اند.

این پست تبلیغاتی می‌تواند مابین 50  الی 100 میلیون تومان هزینه داشته باشد و اگر در طول ماه سرنا امینی دو کلیپ اسپانسری برای اینستاگرام خود ایجاد کند، مابین 60 الی 70 میلیون تومان درآمد خواهد داشت. اگر بخواهیم تا درآمد واینر هایی مانند سرنا امینی و محمد امین کریم پور حساب کنیم، درآمد این افراد ماهیانه بیش از 500 میلیون تایک میلیارد و500 میلیون  تومان است.

نتیجه گیری

در این مقاله، سعی شد تا بهترین تحلیل نسبت به شغل واینری داده شود، حال برای مثال از خانم امینی استفاده کردیم که جزوء معروف ترین واینری ها در ایران است، و صد البته این تحلیل برای واینر های دیگری مانند محمد امین کریم پور، عرفان علیرضایی، علی صبوری و… نیز صدق می کند. اگر شما علاقه مند هستید تا شغل واینری را در پیش بگیرید، مطمئن باشید که تصمیم درستی را گرفتید و شما نیز می‌توانید مانند دیگر اینفلوئنسرهای مطرح ایران شوید. با وجود مهارت هایی نظیر تحلیل واینری تخصصی، تولید محتوا حرفه ای، تبلیغات مناسب و داشتن یک استراتژی برتر، قادر خواهید بود تا فالوورهای میلیونی را به دست آورید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=1887
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تحلیل واینری های ایرانی – درآمد سرنا امینی چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.