0
0

تبلیغات در گوگل ۱۰۰٪ تضمینی و به روش سینمایی| هوش سینما

397 بازدید

مقدمه تبلیغات در گوگل

سلام آرمانی های عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه. اگر صاحب کسب وکار باشید برای یک بار هم که شده قطعا نام تبلیغات به گوش شما خورده است؛ و یا حتی در زمینه ی آن با شکست رو به رو شده باشید. هرکاری الفبایی دارد، شما برای موفقیت در کاری بابد الفبای آن را برای بهترین عمل بشناسید.

تبلیغات در گوگل چیست؟

حتما یک بار هم که شده در گوگل یک عبارتی را سرچ کرده اید. مخاطب های شما از تبلیغاتی که در سایت های تحت عنوان رپورتاژ و…. مخاطب ها را برای رفع نیازهایشان جلب میکند. اغلب این تبلیغات می تواند در روز نسبت به بودجه ی شما میلیون ها نفر را به سمت کسب و کار شما جلب کند.

تبلیغات به روش سینمایی چیست؟!

کسی هست که شهاب حسینی و یا نوید محمد زاده و یا از بازیگر های خارجی دی کاپریو و یا آلپاچینو را نشانسند!؟ انسان ها عاشق هنر هستند و هنرمندان از اهمیت بسیار بالایی در جامعه دارند و این اهمیت به حدی بالا است که صاحبین کسب و کار برای ارتقاء شغلی خود از هنرمندان برای جذب بیشتر مخاطب ها استفاده میکنند.در حوضه کاری خودتان یک بررسی به اصالت کاری خود بکنید اگر فروشنده ی چای هستید، آرامش مخاطب ها برای شما بسیار اهمیت دارد، اگر فروشنده ی لوارم آرایشی هستید زیبایی مخاطب برای شما اهمیت دارد.

اگر صاحب بوتیک لباس باشم چی؟

اگر صاحب یک بوتیک لباس هستید قطعا “فشن و مد روز بودن مخاطب” برای شما اهمیت دارد. با دانستن ماهیت کسب و کار خودتان وظیفه و ماموریت خود را در جهان پیدا میکنید و به آن معنا می دهید و این باعث افزایش قدرت مالی و یا معنوی شما خواهد شد.

چگونه میتوانیم از تبلیغات به روش سینمایی استفاده کنیم؟

حال به شما ذات کسب و کار خود را پیدا کرده اید، الان وظیفه ی شماست که نقشی متناسب با ذات کسب و کار خودتان انتخاب کنید و با درام های چالشی که نویسنده های مجموعه ی ما برای شما در فیلم در نظر گرفته اند مخاطب را شوکه کنید. فکرشو را بکنید شما دکتر پوست هستید یک سئوال خوب از شما این است که ذات کسب و کار شما چیست؟ و شما جواب میدهید زیبایی!!! بله درست است هر کسی به سمت شما می آید می خواهد زیبا باشد

خدمات مجموعه ی ما چیست؟

مارد فیلم خودتان به شما نقشی می دهیم که شما را در کارتان حرفه ایی و متخصص نشان میدهد و آن را با تمام استاندارد های یک فیلم ترکیب می کنیم. نتیجه ی این اثر، تبلیغی فوقالعاده قدرتمند برای مخاطب شما می شود  وعلاوه بر آن از شما یک هنرمند قدرتمند می سازد.افزایش فروش و برند شما هم زمان انجام می شود. به واقع که خدمات اسپانسرینگ ما بهترین خدماتی است که ارائه می دهد.

چرا تبلیغات در گوگل برای افرایش فروش سینمایی پیشنهاد می شود؟

همواره تعداد زیادی از افراد در مرورگر ها گوگل در چرخش هستند و این یک فرصت بسیار عالی برای شما است که کسب و کار فیلمی که خودتان بازیگر اصلی آن هستید را به مخاطب های زیادی نشان دهید. تبلیغات گوگل یکی از روش های بازاریابی کسب و کار شما است و شما می توانید تبلیغات اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و sms را برای جذب مخاطب به فیلم خود انتخاب کنید که قطعا با افزایش هزینه ی تبلیغات رو به روی می شوید، لذا کارشناس های مجموعه ی شما در خدمت شما هستند که بهترین و به صرفه ترین نوع کار را به شما ارائه دهند.

خدمات اسپانسرینگ برای صاحبین کسب و کار چیست؟

تبلیغات گوگل

شما قهرمان یک فیلم اکشن هستید قدرت شما در مبارزه با اسلحه زبان زد عام و خاص است.

در واقعیت شما صاحب یک فروشگاه اسلحه فروشی مجاز هستید. حال سئوال است است چهره ی قدرتمندی که در فیلم داشتید و دقیقا متناسب با کسب و کار شما بود در افزایش قدرت برند شما تاثیر گذار نیست!؟ قطعا تاثیر گذاری این مسئله می تواند برای شما مادام العمر باشد؛ لذا خودتان را آماده ی یک تجربه ی فوق العاده خاص و قدرتمند کنید، شاید نیاز نباشد تا آخر عمر دیگر تبلیغ کنید. کاور عکس مربوط به مینی سریال درخشش اثر مجموعه ی ما است.

 

نتیجه گیری

الان قرن 21 مخاطب ها دسترسی کامل به اینترنت دارند و این درسترسی بازار شما را تبدیل به یک اقیانوس قرمز کرده است، لذا دیگر روش های دیگر برای جواب دهی شما مناسب نیست. بهترین پیشنهادی که میتوانیم به شما صاحبین کسب و کار حرفه ایی بدهیم اسپانسیرینگ فیلم است که در فیلم شما و کسب و کارتان بصورت حرفه ایی معرفی می شوید. حال که شما اسپانسرینگ فیلم خودتان شده اید نوبت تبلیغات در گوگل است. شما و فیلمتان بصورت حرفه ایی در تبلیغات سایت های مختلف در تلوزیون مجموعه ی ما معرفی می شوید و این مسئله منجر به افزایش قدرت برند و فروش شما می شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2562
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تبلیغات در گوگل ۱۰۰٪ تضمینی و به روش سینمایی| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.