0
0

اینفلوئنسری اینستاگرام و رشد ۱۰ برابری کسب و کار شما با هوش سینما| هوش سینما

446 بازدید

 


مقدمه

داشتن مخاطب برای هر کسب و کار و حتی موجودی میتواند حیاطی باشد؛ چرا که شما برای رشد مادی و معنوی نیاز به تمایلات بیشتر با مخاطب هایتان را دارید؛  لذا اینفلوئنسری اینستاگرام یکی از بهترین انتخاب ها در جهان برای پیشرفت شما در هر زمینه ایی خواهد بود. این مقاله یکی از مهم ترین مقالات مجموعه ی هوش سینما است، لذا با دقت و حوصله آن را مطالعه کنید.

اینفلوئنسری اینستاگرام چیست؟

وقتی شما از طریق پلتفرم اینستاگرام بر مخاطبان تان تاثیری احساسی میگذارید در واقع شما را به عنوان یک فرد اثر گذار در اینستاگرام میشناسند و به شما لقب اینفلوئنسر اینستاگرام را می دهند، هوش سینما این تاثیر احساسی را عامل اصلی موفقیت شما میداند.

چرا اینفلوئنسری اینستاگرام؟!؟

عصر جدید دیگه اونجوری نیست که به مخاطب بگید اینو بخر و مخاطب شما هم بگه، چشم!!! باید برای مخاطبت مثل یک کوچ یا مشاور باشی، باید بهش خوبی ها و بدی های محصول و یا خدماتش را بگی. وقتی بتونی یک ارتباط خوب با مخاطبت بگیری مخاطبت به تو علاقه پیدا میکنه و مدام تو رو پیگیری میکنه و تو رو به عنوان اینفلوئنسر اینستاگرام میشناسه. هوش سینما این روش رو همدلی و هم دردی با مخاطب میدونه.

انواع شاخه های اینفلوئنسری اینستاگرام چیست؟

اینفلوئنسری اینستاگرام شاخه های زیادی داره یکی از مهم ترین و پر درآمد ترین شاخه های اون اینفلوئنسری کمدی و یا واینری هست که میتونه برای شما میلیون ها فالوور را با خودش به همراه بیاره. اگه دوست داری واینر بشی بهت «دوره ی صفر تا صد واینری» را پیشنهاد میدم، چرا که ما توی این دوره صفر تا صد آموزش واینری شدن رو از تکنیک ها، لایف استایل واینری و ابزار ها آموزش دادیم.

اینفلوئنسری Deep

به اینفلوئنسری که دیالوگ های جذاب و منطقی رو میگه میگن. مثل فرید کنزو. هوش سینما مجموعه ی این دیالوگ ها رو که یک تاثیر احساسی و یا منطقی بر مخاطب میذاره رو اینفلوئنسری Deep نام میبره.

اینفلوئنسری سفر

به اینفلوینسر اینستاگرام که دائم به سفر های مختلف میره و تجربه های سفرش رو برای همه میگه میگن اینفلوئنسر سفر که میتونه به مخاطب های زیادی اثر بسازه چون ذات سفر یک ذات لذت بخشی هست.

اینفلوئنسری غذا

به اینفلوئنسر اینستاگرام گه انواع غذا های مختلف رو تست میکنه و اونها رو پیشنهاد میده میگه اینفلوئنسر غذا که از نظر ما حتی از سفر هم میتونه جذاب تر باشه.

اینفلوینسری برق و مهندسی

به اینفلوئنسر اینستاگرام که اطلاعات در خصوص رشته ی برق و مهندسی میده و از اتفاقات زندگی حرفه ایی خودش رو با مخاطب ها در جریان می زاره.

اینفلوئنسری پزشکی

به اینفلوئنسر اینستاگرامی که در واقع پزشک هست و زندگی شخصیش و کار و روزمره گیش رو با مخاطب در میون میذاره.

نکته!!!!!

مهم نیست چه کار داری مهم اینه فعالیت خودت رو توی فضای مجازی تحت عنوان بلاگر شروع کنی! انوقت با قدرت گرفتن خودت و یا پیجت میتونی به عنوان اینفلوئنسر شناخته بشی و توی حوضه ی خود اسم و رسمی به هم بزنی. اگه میخوای تو هم اینفلوئنسر بشی پیشنهاد میدم به یکی از قدرتمند ترین خدمات ما تحت عنوان اسپانسرینگ Super vip رو استفاده کنی.

نتیجه گیری

مسیری اینفلوئنسری یک مسیر طولانی میتونه باشه اگه از خدمت اسپانسرینگ ما استفاده نکند! چرا که خدمت اسپانسرینگ ما شما رو توی کارتون حرفه ایی و متخصص نشون میده و به جرات یک تبلیغی برای شما میشه که تا چندین سال حرف و اسم و رسم شما بین مردم زبان زد خواهد شد، لذا اسپانسرینگ یکی از تخصصی ترین کارهایی هست که هر صاحب کسب وکار حرفه ایی برای کسب و کارش انجام خواهد داد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2579
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد اینفلوئنسری اینستاگرام و رشد ۱۰ برابری کسب و کار شما با هوش سینما| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.