0
0

اقیانوس آبی در بازیگری و واینری( بازیگری مستقل) چیست؟

517 بازدید

مقدمه

سلام هوش سینمایی های عزیز، امیدوارم حالتون عالی باشه. تئوری اقیانوس به دوقسمت تقسیم می شود.

تئوری اقیانوس قرمز، که به بازاری گفته می شود که پر از رغیب و قدرت های بزرگ در حوضه ی بازیگری و واینری است، اصولا در این نوع بازار شرایط برای رشد سخت می شود، و اگر افراد قرار باشد در این مدل بازار کار بکنند در واقع مجبور می شوند که در یک جنگی تن به تن با کشته ها و تلفات زیادی رو به رو شوند، ولی پیشنهاد ما استفاده از یک تکنیک است که از هم هی این مباحث جلوگیری خواهد کرد.

نظر ما استفاده از تئوری اقیانوس آبی است، از طریق این تئوری شما می توانید مخاطبان زیادی را بر بازیگری مستقل وغیر مستقل به خود جذب کنید و تلوزیون شخصی خودتان را راه اندازی کنید و دوستان زیادی در فضای مجازی پیدا کنید، و حتی با تعداد زیادی فالوور می توانید تبلیغات از کسب و کار ها بگیرد و درآمد زایی کسب کنید.

در بازیگری چگونه اقیانوس آبی ایجاد کنم؟!

تنها راه و بهترین راه آن خودشکوفایی،استعدادیابی و شناخت امضاء شخصی است، از طریق آن می توانید محتوای بسیار با کیفیتی را خلق کنید، که چشم میلیون ها نفر را به خود جذب کند و به شما علاقه مند شوند و بخشی از مخاطبان تلوزیون شما شوند.

مسیر تکمیلی آن تبلیغات صحیح و هدفمند است که منجر به نشان دادن محتوای شما به تعداد بسیار زیادی می شود و رشد شما به شدت زیاد میشود.

نتیجه گیری

استفاده از تکنیک اقیانوس آبی و قدرت در واینری و بازیگری مستقل از طریق خودشکوفایی،استعدادیابی و شناخت امضاء شخصی امکان پذیر است ولی برای قدرت بخشیدن آن استفاده از تکنیک های سیوگیری(save) و یا شرگیری( share) و تبلیغات گسترده متناسب با محتوا، بسیار می تواند در موفقیت صد درصد شما تاثیر گذار باشد. برای همین ما دوره ی صفر تا صد واینری( کمدی سازی) را به شما معرفی میکنیم که با افتخار وئ تضمین موفقیت هنرجویانمان را تضمین می کنیم، اگر که به هوش سینما ایمان بیاورند و توانایی های واینری که آموزش دادیم را فرا بگیرند.

برای خرید دوره ی صفر تا صد واینری( کمدی سازی)، کلیک کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=1957
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد اقیانوس آبی در بازیگری و واینری( بازیگری مستقل) چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.