0
0

اسپانسرینگ Vip

728 بازدید

 هوش سینما افتخار دارد برای هدف برند و اعتبار سازی اسپانسرینگ را در سطح Vip  به همه ی افرادی که میخواهند موسسه و یا شرکتشان بسیار هنرمندانه رشد کند، ارائه دهد.

در واقع این خدمت برای کسب و کار های متوسط تا کلان می تواند بسیار مفید باشد چرا که هدف آن فروش نیست بلکه برندسازی و ایجاد اعتبار برای آن اهمیت دارد.

 مزیت های اسپانسرینگ Vip عیارتند از:

1.بررسی و تحلیل استعداد بازیگری شما با استفاده از ابر متد «هوش بازیگری»

در این بخش، با استفاده از تحلیل زندگی شخصی برداشت نقاط برجسته و قدرتمند روحی و جسمی، بهترین نقش برای شخصیت شما ساخته می شود.

2. تمرین های تکمیلی در راستای استعداد شما 

حال که استعداد شما شناخته شد، نوبت تمرین ها و تکالیف شما در راستای استعداد شماست که می تواند قدرت های شما در زمینه ی بازیگری را بلد کند.

3. ترکیب استعداد شما با علایق شما

در این بخش استعداد های شما در بازیگری با علاقه ی شما، صلاح شرکت و یا موسسه تان کنار هم قرار گرفته می شود و نتیجه ی تولید یک نقش جذاب برای شما خواهد بود.

4. ترکیب استعداد شما و درام جذاب و میخکوب کننده

در این قسمت با توجه به استعداد شما فیلمنامه ای جذاب و میخکوب کننده نوشته می شود که در مسیر استعداد شما باشد و شما در آن خود را به بهترین حالت ممکن نشان دهید.

نکته:هر ارزشی که شما مد نظر داشته باشید می توانید به نقش خود اضافه کنید

5. ضبط و پخش تیزر در سطح Vip با هدف معرفی کسب و کار شما

در این بخش سریال در حال پخش  است و تیزر در سطح Vip مربوط به کسب وکار شما در اول،وسط ویا آخر سریال پخش شده است و شما نقش فوق العاده جذاب خود را ایفا کرده اید.

6. حمایت از صاحبین کسب و کار

شما نقش فوق‌العاده ی را که حاوی ارزش های مهم انسانی است را در سریال ایفا کرده اید حال نوبت به حمایت هنر و زحمت شما توسط مجموعه ی ماست که با پخش تریلر هایی مربوط به نقش شما و یا بنر و تبلیغات در فضای مجازی بصورت گسترده انجام میگیرد.

7. شاهکله ی «اسپانسرینگ vip» چیست؟

در واقع شاهکله ی این خدمت دو مورد را به شدت ارتقا میدهد که آن دو مورد عبارتند از:

1. صاحب کسب و کار

در اسپانسرینگ Vip، در سریال به شما نقشی داده می شود که استعداد شما است و در کمترین زمان با استفاده از متد هوش بازیگری قادر خواهید بود بهترین حالت نقش خود را ایفا کنید.

علاوه بر آن نسبت به علاقه ی شما و استعداد شما برای شما نقشی توسط نویسنده ی تخصصی مجموعه ی ما نوشته می شود که بیشترین بازخورد را داشته باشد.

همچنین تبلیغات برای نقش شما و سریال به حدی خواهد بود که شما و استعداد هایتان در بازیگری به چشم میلیون ها نفر برسد و اینجاست که شما و چهره ی تان تبدیل به قطب تبلیغاتی می شوید و این باعث رشد بسیار زیاد کسب و کار شما خواهد شد.

2.کسب و کار

شما با اسپانسرینگ Vip نه تنها نقشی فوق‌العاده با درامی بسیار جذاب دریافت خواهید کرد بلکه فیلمنامه به گونه ایی نوشته می شود که خدمات و یا محصولات شما به شکل حرفه ایی و نامحسوسی دیده شود و برند شما اعتبار و رشدی بسیار عالی بگیرد.

اسپانسرینگ Vip، نسل جدید برندسازی و تبلیغات است، برای شمایی که میخواهید رشد های عجیب را تجربه کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=1671
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک

نظرات

0 نظر در مورد اسپانسرینگ Vip

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.