0
0

آموزش واینری+ شماره ی1 آکادمی پرورش علمی اینفلوئنسر کمدی در ایران| هوش سینما

466 بازدید

واینری ارزشمند ترین شغل است چرا که انسان ها را می خنداند

مقدمه برای آموزش واینری 

آموزش واینری به دلیل تازه نفس بودن این شغل علم آکادمیکی برای ان تعریف نشده است. واینر ها هم مثل دیگر مشاغل برای موفقیت نیاز به علم تخصصی کار خود را دارند؛ از این روی، انجام هر کاری بصورت حرفه ایی و درست نیاز به شناخت همه ی ابعاد آن دارد، و هیچ کاری در جهان وجود ندارد که فرد بدون علم آن بتواند از پس آن بر آید و صدمه روحی و یا جسمی نبیند.

آیا واینری یک علم است؟

شروع هر کاری بدون در نظر گرفتن موانع و توانایی ها میتواند سرمایه ی مالی و معنوی شما را بر باد دهد و یا روح شما را افسرده کند و از همه مهم تر می تواند زمان شما را از شما بگیرید که بزرگترین سرمایه ی شماست. لذا مجموعه ی هوش سینما در نظر دارد که علمی ترین اموزش واینری را در جهان به شما نشان دهد.

آموزش واینری و هوش سینما

با آموزش  واینری، آموزشی که برای اولین بار در ایران بصورت تخصصی و علمی آموزش داده شده است با ما همراه باشید تا در این مسیر طولانی همراه شما باشید و با افتخار موفقیت شما  در آینده ایی نه چندان دور  جشن بگیریم.

بهداشت روان و واینری

هوش بهداشت روان یک روش برای کنترل احساسات شما است.

هر فردی در کارش ابتدا باید به تکنیک های بهداشت روان خودش آگاه باشد.

شاید کلمه ی «بهداشت روان» برای شما کمی نا آشنا باشد ولی مجموعه ی هوش سینما در نظر دارد در کنار تربیت افراد متخصص افرادی با قدرت های شخصیتی و روانی بالایی به جامعه تحویل دهد.

چرا علم بهداشت روان؟!؟

علم بهداشت روان به ما کمک میکند که همانطور که به بهداشت جسم خود رسیدگی میکنیم و حمام می رویم، برای روان خود نیز اهمیت قائل شده و به آن یا تکنیک های تخصصی هوش بهداشت روانی رسیدگی میکنیم.بهداشت روان به هر کسی در مسیر شغلی و زندگی کمک میکند که روابط کاری خود و یا زندگی را به شکل درستی پیش ببرند. علم بهداشت روان میتواند واینر ها و اینفلوئنسر های کمدی را به بهترین حالت ممکن تغییر دهد.

خودشناسی تخصصی در واینری

قبل از هر چیزی در خصوص این بخش از آموزش واینری باید به شما اذعان کنم که خودشناسی برای رسیدن به سطح واقعی خود نیاز به عنصر هوش بهداشت روانی دارد، یعنی شما با سلامت چ بهداشت روان خود می توانید خودتان را بشناسید، در واقع از کسی که در شرایط سخت روحی است نمی توان انتظار داشت که خودش را بشناسد، برای همین  نظر شما را به علم جدید هوش بهداشت روانی جلب میکنم.

آیا خودشناسی نیاز به پیش نیاز دارد؟!

بعد از داشتن بهداشت روان، الان نوبت به شناخت خود است، که از زندگی شخصی و نهان ما نشات میگیرد، در واقع ما برای شناخت خود تنها باید به درون خود و ماهیت خود پی ببریم و با تحلیل زندگی خود و کار های روزمره می توانیم به خودشناسی خود برسیم، که روش ها و تکنیک های متفاوتی برای خودشناسی وجود دارد که باعث می شود تلاش  شما در کار خودتان چندین برابر بیشتر دیده شود.

استعداد یابی تخصصی واینری(تخصصی)

خودشناسی، اولین قدم در واینری

واینر ها افرادی معروفی خواهند بود چرا که تعداد زیادی مردم رو میخندانند.

استعداد یابی مرحله ی سوم پیشرفت در کسب علم و آموزش واینری تخصصی است، مرحله ی اول هوش بهداشت روانی است، مرحله ی دوم خودشناسی است و مرحله ی سوم استعداد یابی در واینری است که یکی از تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه و برداشتن کلمات کلیدی خودمان که مربوط به استعدادهایمان است و کار کردن روی آنها برای ارتقا آن سطح کیفی آنها می باشد.

یک تجربه مشترک واینرها!!!

بصورت خلاصه و ساده شما یکسری کلیپ های واینری که برای خودتان جذاب است را از واینر های موفق دیگر برداشت میکنید و با خود تحلیل میکنید که تحلیل علاقه ی شما به آن کلیپ چه میتواند باشد و بعد از پیدا کردن دلیل آن میتوانید به استعداد خود در تولید آثار واینری دست یابید که این مسئله ارتباط کاملا مستقیمی با خودشناسی شما در واینری دارد و به شما کمک خواهد کرد که غریزه ی خودتان را در واینری به شکل صحیح بدست بیارید، اگر این غریزه را بدست آوردید میتوانید بی نهایت آثار واینری را تولید کنید که به دیدگاه میلیون ها نفر جذاب آید.

واینری و لایف استایل تخصصی آن (فوق تخصصی)

لایف استایل واینری، یعنی همیشه بخندی و شاد باشی، حتی زمانی که اوضاع کمدی نیست.

واینری، به مجموعه رفتار ها، گفتار هایی گفته می شود که منجر به «خندیدن مخاطب» می شود، لذا شما هر کاری می کنید باید لایف استایل واینری خودتون رو رعایت کنید، یعنی در هر شرایطی موضوعات شخصی و واینری را به کمدی برگردانید، اگر ترسیدید، اگر استرس دارید اگه یک واقعه ی بدی در کار است، تنها و تنها به فکر خنداندن مخاطب باشید، و موضوعات مختلف را از منظر کمدی ببینید.

لایف استایل واینری نیاز به پیش نیاز است؟

این موضوع در واقع داشتن لایف استایل واینری یک موضوعی است که به شدت به شما کمک میکند که استعداد ها و ضمیر ناخودآگاه خود را پرورش داده باشید و البته نیاز است قبل از آن حتما «خودشناسی و استعداد یابی » شده باشید، چرا که انجام لایف استایل رفتار ها را در ضمیر ناخودآگاه شما تثبیت میکند و اگر شما استعداد یابی و خودشناسی خوبی نشده باشید رفتار های خودتان را در مسیر غلطی تثبیت کرده اید و این همان دلیلی است که هر کاری میکنید نتیجه نمی گیرید.

تجهیزات برای مبتدی تا متوسطه

برای شروع واینری شاید نیاز به تجهیزات خاصی نداشته باشید، همینکه دوربین گوشی تلفن همراه شما یک کیفیت قابل قبولی را بگیرد میتواند کافی باشد.در قیمت های پایین گوشی های با کیفیت و دوربین های خوب شیائومی توسط ما به شما معرفی می شوند از سری های گوشی های پوکو گرفته تا ردمی نوت ۹ پرو و یا s، اگر همه گوشی شما بهتر از این موارد است باید بدانید که شما قرار است در دو بخش پست و استوری تحلیل محتوا کنید گه این دو بخش نیاز به یک کیفیت مشخص دارند و بیشتر از آن برای شروع توصیه نمیشود و از همه مهم ترین طرح و ایده ی شما که بسیار حائز اهمیت است.

طرح در خصوص واینری

 طرح و ایده ی واینری شما از هر چیزی مهم تر می باشد و کیفیت آثار شما که ارتباط مستقیمی با دوربین و تجهیزات صدا برداری دارد و  بدون طرح و ایده ی شما صرفا تصویری زیبا با صدایی رسا است که هیچ کاربردی ندارد و پیشنهاد ما برای موفقیت شما این است حتما رو طرح و ایده نویسی خودکار کنید.

تجهیزات در سطح  متوسط واینری!!!

تجهیزات متوسطه ی شما میتواند، شامل چند لامپ باشد که به شکلی در اتاق و یا استدیو شغلی شما در خانه  کار گذاشته شود که صورت شما را روشن کند، خلاقیت خود را بکار ببرید و در دو سمت چپ و راست به گونه ایی در هر ظرف دو لامپ را در راستای روشن نمودن صورت خود به کار گیرید.

نکته تکمیلی

گرچه خیلی از واینر های حرفه ایی به دلیل اینکه در بخش فنی تخصص دارند ترجیح میدهند پول اضافه ی رینگ لایت را ندهند و در بخش بودجه بندی تولیدات واینری خود بیشتر دقت کنند، که فکر اقتصادی  بسیار خوبی هم در اوایل کار می باشد.

چگونه بهترین ایده ی جهان را پرورش دهم؟

به جرات می توان گفت این ایده اگر در زندگی شما درکی شده باشد میتواند یکی مهمترین تکنیک ها باشد، چرا که ساختاری بسیار ساده دارد، و راز آن یک چیز است و آن چیست نیست جز، «برداشتن ایده از زندگی شخصی خودتان» اگر این کار را بکنید دو کار بسیار مهم را انجام داده اید، اولین مورد از موضوعی استفاده کرده اید که دغدغه ی زندگی شماست و آن را زندگی کرده اید و در آن مهارت دارید

اصالت بهترین ویدیوی جهان چیست؟

اصالت آن بطور خلاصه از زندگی شخصی شما بیرون می آید. این مدل از ویدیو ها پایداری ساخت دارد، جمله ی پایداری ساخت یک معنا دارد و آن چیزی نیست جز اینکه شما برای ساخت مجدد این سبک ساخته ها دوباره اقدام میکنید و یا اصطلاحا از ساخت این مدل کار ها لذت می برید چرا که بخشی از زندگی شما بوده است و آن را در زندگی واقعی لمس کرده اید.

مورد دوم در خصوص علم واینری!!!

  «برداشتن ایده از زندگی شخصی خودتان»  به دلیل اینکه در آن زندگی کرده اید بهترین موضوعی است که میتواند توسط شما پخش شود و به دید میلیون ها نفر برسد، چرا که در آن زندگی کرده اید و واقعیت زندگی خیلی از ماها می تواند باشد و مخاطبان شما بیشترین همذات پنداری را میکنند.

تکنیک های واینری برای میخکوب کردن مخاطب!

مجموعه ی هوش سینما قطعا با روش های خودش می تواند واینر ها را تبدیل به ابر واینرهای آینده ساز تبدیل کند؛ چرا که آموزش های این مجموعه به ریشه ی مخاطب ها که یک مثلث سه وجهی است توجه خواهد کرد. مثلث قواعد تاثیر گذاری شامل سه وجه است، 1. احساسات 2. ارزش ها 3. نیاز ها، که این سه وجه می تواند 100٪ به ما کمک کند چگونه مخاطب را در آثار خود میخکوب کنیم.

دو تکنیک بسیار مهم واینری!!

تکنیک مقایسه یا (comparison)

این تکنیک یک چیز شبیه هم را با تفاوت هایش نشان میدهد مانند مقایسه ی دو چیز متفاوت مانند مقایسه ی خانواده های ایرانی با خارجی که یکی از پر طرفدارترین موضوعات واینری برای  واینر های ایرانی است، چرا که اجرا نقش های پدر و مادر یکی از ساده ترین و نتیجه دار ترین تولیدات است.

تکنیک تضاد

تضاد یکی از مهم ترین ارکان کمدی است که به شدت مخاطب به انها تمایل نشان میدهد. اگر نشان دادن تضاد در اثرات خودتان را نیاموزید به جرات نمی توانید یک واینر خوب باشید.

ریشه ی تکنیک های واینری از کجاست؟

در واقع تکنیک های واینری، ریشه در ایجاد احساسات هیجان، شادی، استرس، غم و خشم مخاطب دارد و وقتی که شما این احساسات را به شکل درستی به مخاطب بدهید میتوانید نظر او را به آثار خودتان جلب کنید و در پیج خود آنها  را نگه دارید و تبدیل به یک فالوور علاقه مند کنید.

منظور از فالوور علاقه مند چیست؟!

این فالوور علاقمند یک منبع تبلیغاتی بسیار قدرتمند برای شما خواهد شد، چراکه شما را به نزدیکانش و یا کسی رسانه ایی داشته باشد از شما حرف خواهد گفت و این مسئله بسیار جذاب خواهد بود؛ چرا که ناخودآگاه زیر زبان ها خواهی رفت و همه جا حرف شما خواهد بود.

جمع بندی

همه ی این مسائل بخش بسیار کوچکی از آموزش واینری هستند که ما به شما آموزش دادیم در واقع واینری مثل شغل های دیگر، در کشورهای پیشرفته یک شغل بسیار خوب و پولساز حساب می شود که علاوه بر ثروت شهرت بسیار زیادی را نیز به همراه خود می آورد.

نتیجه گیری

این شغل در ایران، افراد تازه به انجام آن شروع کرده اند و جالب است بدانید این شغل هنوز در اقیانوس آبی به سر میبرد و اصطلاحا هنوز دست در آن کم است و یک فرصت بسیار عالی است که شما نیز در این حرفه خودی نشان دهید و آینده و استعداد خودتان را با هم یکی کنید، چرا که مطمئن باشید در آینده ایی نه چندان دور ما شاهد تعداد بسیار زیادی از واینرها خواهیم بود که انتخاب را برای مخاطب ها بسیار سخت خواهند کرد. واینری میتواند برای شما صاحبین کسب و کار اقیانوس ابی خلق کند و در نهایت فروش شما رشد پیدا کند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2008
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش واینری+ شماره ی1 آکادمی پرورش علمی اینفلوئنسر کمدی در ایران| هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.