0
0

آموزش فیلمسازی با متد هوش فیلمسازی 100% تضمینی | هوش سینما

399 بازدید

مقدمه آموزش فیلمسازی

فیلم از آن دسته از تفریحاتی است که همه ی مردم جهان را حداقل یک بار به خود درگیر کرده است، برای همین فیلمسازی میتواند یکی از مهمترین شغل هایی باشد که افراد در آن رشد کنند؛ چرا که تخیل که یکی از مهم ترین ویژگی های فیلم است در همه ی انسان ها یکسان است. فیلمسازی را به عنوان یک علم در نظر داشته باشید و حتما ادامه ی مقاله را با دقت بخوانید. ما این مقاله را رایگان برای شما در نظر گرفتیم ولی داخل آن بخشی از راز های  فیلمسازی مجموعه را فاش کردیم.

دلیل ارائه این مقاله با عنوان آموزش فیلمسازی بصورت رایگان چیست؟

مقاله ی “آموزش فیلمسازی با متد هوش فیلمسازی 100% تضمینی | هوش سینما ” با این امید که خدمتی به فیلمسازان ارائه دهیم گذاشته شده است. جزئ به جز این مقاله به هم ارتباط دارند و از شما خواهش میکنیم برای بیشترین تاثیر بر شما از هیچ بخش آن سرپوشی نکنید و با دقت و ممارست آن را مطالعه کنید.

عناصر مورد نیاز برای فراگیری آموزش فیلمسازی چیستند؟!

فیلمسازی در واقع می تواند از ناب ترین هنر های موجود باشد چرا که ترکیب چندین هنر موسیقی، مجسمه، نقاشی، شعر ، بازیگری، تصویری سازی متحرک هستند؛ لذا، برای ساخت یک فیلم قدرتمند بهترین که مسیر علایق و استعداد های خودتان را با توجه به اهدافتان در فیلمسازی در یک مسیر قرار دهید و نتیجتا بهترین فیلمی که از آن خودتان است را خلق کنید؛ لذا عناصر فیلمسازی عبارتند از، موسیقی، ادبیات، تصویرسازی متحرک و یا ثابت، … که میتواند فیلم شما را قدرتمند کند.

مهم ترین تکینک ها برای ساخت یک فیلم داستانی چیست؟!

تکنیک هایی که برای فیلمسازی وجود دارند شامل تکنیک هایی می شوند که احساسات مخاطب را تحت شعاع قرار دهند. در ادامه به بررسی این تکنیک های می پردازیم.

یک پیشنهاد!!!

همیشه یک سئوال بسیار مهم از خود بپرسید “نوشته ی من چه احساسی را مخاطب قلقلک میکند؟!”

شما برای جواب به این سئوال بسیار مهم باید احساسات خودتان و دیگران را به خوبی بشناسید، برای این مبحث به شما پیشنهاد میکنیم که دوره ی تربیت احساسات را بگذرانید تا نسبت به احساسات خودتان شناخت داشته باشید و در مرحله ی بعد آنها را کنترل و تنظیم کنید و در نهایت آنها را جهت دهید. اگر این کار را به خوبی انجام دهید به شما قول میدهم که بتوانید نظر مخاطب خود را جلب کنید.

تکینک های فیلمسازی از منظر متد هوش فیلمسازی

در آموزش فیلمسازی هر کدام از تکنیک های زیر یک احساسی را در مخاطب قلقلک میدهد و از این جهت میتواند بسیار مفید باشد

تکنیک کاتارسیس

در آموزش فیلمسازی کاتارسیس در تراژدی به معنای تخلیه ی هیجانی مخاطب با غم است؛ از این روی برای اجراء این تکنیک در فیلم خود می توانید یکی از نزدیکان، عزیزان و یا دوستان کارکتر اصلی را یا از او بگیرید. آن موقع مخاطب احساس غم می کند که این احساس غم انواع  روش های متفاوتی دارد که آموزش تخصصی آن در دوره ی تخصصی نخبگان فیلمسازی با متد هوش فیلمسازی تدریس شده است. برای دریافت دوره به اکانت اینستاگرام ما مراجعه کنید.

تکنیک تکنیک کمدی سازی

در آمورش فیلمسازی هر نوع درامی که داشته باشید میتوانید کمدی های زیاد و یا کوچکی را نیز خلق کنید که مخاطب کمی در اثر شما زندگی کند. چرا باید عبارت زندکی گردن را برای فیلم بکار ببریم؟! دلیل آن این است که ما در زندگی خودمانانواع احساسات مختلف را تجربه می کنیم احساساتی نظیر شادی، غم ، خشم ، عشق، ناامیدی و اگر در فیلم انواه احساسات را بگنجانید فیلمتان را شبیه زندگی کردید و فیلمتان بسیار قدرتمند خواهد بود.

تکنیک غرور

همه ی انسان ها به دلایل و یا عناوین مختلفی مانند سیستم های حکومتی ناردرست و خودکامه مردم را بر علیه خود دشمن کرده اند و تخم بی اعتمادی را در دل مردم می کارند؛ از این روی انسان ها با احساس غرور کمی در جامع هزندکی میکنند، اگر شما به آنها احساس غرور دهید، در واقع نیاز آنها را رفه کرده اید و آ«ها از شما احساسات و نیاز هاشان را برداشت می کنند و در نتیجه اثر شما قدرتمند می شود.

یک نکته!!!

اگر علاقمند به هنر و علم بازیگری هستید مجموعه ی ما بصورت تضمینی مسئولیت آموزش و استعداد یابی شما در بازیگری بر عهده میگیرد. برای تهیه دوره ی استعدادیابی بازیگری Super vip ، کلیک کنید.

نکته دوم!!!

اگر با پایه و مقدمات آموزش فیلمسازی آگاهی ندارید، پیشنهاد میدهم به سایت همکار ما برای آموزش های مقدمانی و متوسطه رجوع کنید و اگر تمایل داشتید از همین حالا حرفه ایی آموزشتون رو ادامه بدید کافیه که توی دورهی مورد نظرتون شرکت کنید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://aminpahlavan.com/?p=2540
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوک
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش فیلمسازی با متد هوش فیلمسازی 100% تضمینی | هوش سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.